Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért? Sokan vesznek mindenfél...

Animalist kérdése:

Miért? Sokan vesznek mindenféle domináns kutyákat csak hogy azzal hencegjenek hogy huu milyen kutyájuk van de már 3 hónapos korukban ide irkálnak mert nem tudnak veluk mit kezdeni mert harapnak, macskát kergetnek.

Figyelt kérdés
Mostmár késő ha nem tudnak velük bánni..Felelőtlenek azthiszik hogy csak szeretgetik és minden jó lesz..de nemtudják hogy egy kutyát meg kell nevelni..
2014. jan. 4. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mert az emberek javarésze küllemre választ kutyát.
2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a corsos kérdés ihlette a kérdésed?:) Amúgy azért, mert 'menő'. Sajnos ezzel rontják a fajta hírnevét.
2014. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő tette fel a pontot igen...A multkor meg egy dogról olvastam hogy le akarja vágatni a fülét mert ugy rémisztőbb....Hát levágnám én az ő fülét ő is rémisztőbb lenne...
2014. jan. 4. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Domináns fajta nincsen. Csak egyedek vannak mindenféle fajtából dominánsak. Ráadásul, amikor megvesznek egy kutyát, nagyon kevés az olyan tenyésztő, aki a vevőhöz ajánl kutyát az alomból. Általában vevő odamegy, rábök egy kiskutyára, hogy ez tetszik, a tenyésztő meg odaadja.
2014. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy domináns fajta nincs de ugyértettem hogy pl egy cane corsot általában nehezebb socializálni mint egy goldent...:)
2014. jan. 5. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, hogy a domináns jellemnek mi köze van ahhoz, hogy harap és macskát kerget, vagy hogy neveletlen? Semmi. Nem ezen múlik, hogy egy kutya szófogadó-e és hogy tud-e normálisan viselkedni.
2014. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4. eléggé tévhitben élsz, ha azt hiszed, hogy ezek tenyésztőtől vesznek kutyát.


azért vesznek ilyen kutyát, mert ettől érzik menőnek magukat. főleg ez a "kissebbség" köreiben terjedt el.

a gyerekeknek ez kell p*cshosszabbítónak, mert még nem lehet a segílyből meg a lopott fák árából mercedest venni.

mert ettől aztán olyan menők, hogy "harcikutyám van bammeg". de sok olyan van, aki még azt sem tudja, hogy pittbullja, boxere, cane corsoja, vagy amstaffja van.

2014. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!