Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 eves bolognese kan kutyat...

5 eves bolognese kan kutyat mar veszelyes kihereltetni? Ill. A szemelyisege nem valtozik meg utana?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egészséges a kutya akkor semmi baja nem lesz közben, nyugodtan viheted, az egész műtét kb. 15 perc. A személyisége sem változik, az enyém ugyanúgy jelölget, futkorászik, játszik, ugyanolyan rosszcsont mint előtte :))
2014. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor most kicsit megnyugodtam,makk egezseges,csak feltem.
2014. jan. 9. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, ma már ez egy olyan rutin műtét mint a fogtömés :) nem fog megváltozni, max nem lesz annyira akaratos és engedetlen (ha most az lenne)
2014. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Firestorm ***** válasza:

Abszolút nem veszélyes :) Rutin műtét.

Az én régi kutyusomnak rejtett heréje volt,amit ugye a hasfalból kellett kiműteni.Pikk pakk kész volt,akkor volt 4 éves.

Olyan orvos csinálja a műtétet akiben 100%osan megbíztok.

A szuka kutyáknak konkrétan a hasában "matatnak".A szukám hamar kész lett és makk egészséges,bár ő még csak 1 éves múlt.

Ne félj nem lesz baj :) Ráadásul segítesz a kutyusodon is,nem fog szenvedni,ha tüzelő szuka kutya van a közelben.

2014. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi hét éves szukát ivartalaníttattunk, aki ráadásul egészséges sem volt, mint a műtét során kiderült:S semmi baja nem volt, két nap alatt túltette rajta magát, majd amikor felépült még két műtét várt rá sajnos:S


és abból sem lett semmi baja:)


személyisége...hááát attól függ milyen most: lehet, hogy picit nyugisabb lesz, de nagyon minimálisan, ami annak köszönhető, hogy nem fog rohangászni a szukák után tüzeléskor, plusz a tesztoszteron szintje picit lejjebb megy. Ennyi kb:)

2014. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
2014. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rutinműtét, sokkal idősebb kutyákat is megműtenek.

És a személyisége nem fog változni.

2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak azért, hogy lásd a másik odalát is, igaz az én tapasztalatom NEM KUTYA, macskám volt 7 éves korában lett ivartalanítva, de teljesen megváltozott szegény a játékos barátságos cicából egy visszahúzódó, nem ellenséges, de nagyon bizalmatlan lett és engem soha nem tudnának rávenni, hogy bármilyen állatot ivartalanítsak, legfeljebb baba korában, hogy ne tudja milyen az amikor még volt neki...(hiszek azoknak akik azt mondják, hogy nincs változás, nekem ez az egy tapasztalatom volt eddig, de ez nagy csalódás volt)
2014. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!