Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweileresek! Nektek úgy...

Rottweileresek! Nektek úgy havonta a kutyasulival együtt, mennyibe van a kutya?

Figyelt kérdés
A kutya nemét is csatoljátok a válaszhoz!

2014. jan. 10. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg nem járunk suliba. Egy kan rottink és egy keverék kutyánk van, kb. 40ezret költünk a kettőre havonta.
2014. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak a rotira 20 000-et?
2014. jan. 10. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. De nem tudom így konkrétan, mert ugye kaját van, hogy havonta veszünk, de van, hogy egyszerre veszünk többet és akkor csak 2-3 havonta. Egy zsák kaja kb. 3-4 hétig elég és 12000 ft körül van. Plusz a parazita ellenes szerek azok negyedévente vannak kb. olyan 4000 ft, plusz tavaszi, őszi időszakban advantix is hozzá. Az havonta olyan 3000 körül van. Van olyan hónap, mikor több játékot kap, van, hogy pár hónapig semmit. Van, hogy visszük úszni, meg ide-oda, az is pénz. Szóval így konkrétan nem tudom havonta mennyi, de kb. 20 ezer.


Volt egy időszak, mikor beteg volt, akkor egy hónap alatt kb. 100ezret költöttünk rá.

2014. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sippara ***** válasza:
84%
Ebben a hónapban olyan 60 és 100 között, de bélgyulladása van, és ivartalanítjuk is, ebből csak a kaja havi 6 körüli összeg, suliba mi sem járunk.
2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sippara ***** válasza:
77%

Hoppá, a nemét kihagytam: szuka


Egyébként ha nem lesz vele gond, akkor kaja+Advantix lesz az összes költségünk havonta, ami összesen 9-10 ezer forint.

2014. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!