Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig unatkozik ha...

A kutyám mindig unatkozik ha éppen nem foglalkozom vele mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lassan már 2 éves beage kan kutyám és amikor még kissebb volt elfutkosott a kertben vagy éppen valamit rágycsált de mostanában ha nem érek rá foglalkozni vele akkor csak néz be az anlakon és folyton engem vár. Egy héten azért 3-4 alkalommal elviszem sétálni 1 órát meg hatalmas kertünk is van. Ajánlanátok valamit amivel el tudja foglalni magát?

#beagle #Unatozik
2014. jan. 16. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1) engedd be

2) NAPI 3-4 órát foglalkozz a kutyával

2014. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Beagle kutyának heti 3-4 egy órás séta lóf***asz, SE. Napi szinten kéne vele sétálni, ezen kívül aktív agymunkát is adni neki, 3-4 órát foglalkozni vele.
2014. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
75%

Sajnos sok biglit kint tartanak :( Pedig mind a szőre, mind társaságigénye miatt benti tartást igényelNE...

Naponta legalább egyszer vidd el sétálni 1,5-2 órát, szabadon lenne a legjobb. Tanítsd különféle dolgokra, játszatok sokat.

2014. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Naponta vidd sétálni 1-1,5 órát, abból 10-20 perc (amennyit igényel a kutya) teljen azzal, hogy megtanítod keresni, később meg azzal, hogy gyakorlod vele. Először jutalomfalatot, aztán bármilyen tárgyat is keresgélhet, élvezni fogja, használja az orrát, az agyát, lefárad tőle.

Plusz vidd rendszeresen kutyák közé, a beagle nagyon igényli a társaságot, hiszen arra találták ki, hogy hatalmas falkákban vadásszon. De kezdetnek az is megtenné, ha beengednéd a lakásba. Legközelebb meg ne válassz foglalkozásigényes fajtát, ha nincs rá elég időd :)

2014. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Házba nem engedhetem be mivel szüleim nem engedik. Amúgy meg akiket ismerek és beagle kutyájuk van azok közül az összes udvaron tartja és sohasem engedik be.

Mégis megmondanátok hogy hoygan foglalkozzak vele napi 4 órát amikor 3-kor érek haza a szliból és 6-kor már korom sötét van + még a házi és a tanulás. Valami értelmesebb válaszra számítottam.

2014. jan. 16. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Oké, ha ez a stílus... Mégis megmondanád, hogy mivel szórakoztassa magát a kutya napi 24 órában tök egyedül a kertben, hogyan ne unatkozzon, amikor ugyanazt a kerítést nézi két éve? :)
2014. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek kellett kutya ha ilyen baromi elfoglalt vagy?
2014. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként más is tanul, sőt DOLGOZIK és mégis van ideje normálisan kutyázni. Reggel felkelsz fél órával hamarabb és labdázol vele, délután 3-kor hazaérsz, 5-ig elmentek sétálni majd tanulsz, vagy fordítva, 5-ig tanulsz aztán 7-ig egy nagy-nagy séta. Én panelban vagyok a kutyával, sokkal több a dolgom a kutyámmal mégis megoldom. Csak akarni kell.
2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Sötétben is lehet kutyázni. Kutyára lámpa, fényvisszaverő mellény, Nálad esetleg fejlámpa
2014. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Esetleg még egy kutya, ketten jól el lennének és egyik sem unatkozna.
2014. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!