Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának nem jut el a...

Egy kutyának nem jut el a tudataig, hogy a saját oldalamon sétálok, erre megugat, minths az ő területén lennék? Nem bírja felfogni a határokat?

Figyelt kérdés

Szomszéd kutya. Hiába megyek el előtte a kertben 5x egy nap, már 4 hónapja, csak megugat...

Nem fogja fel, hogy az az én kertem, teruletem tulajdonom?

Megszokhatta már volna, nem új dolog neki!

Csak ugat rám! Mi a baj a fejével?

Terület enyém_tied! Ezt egy kölyök kutya is tudja...



2014. jan. 17. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát ebben az esetben pont te vagy a gyengeelméjű, mert nem fogod fel, h mit gondol 1 kutya. A sétálgatásoddal nem az ő területén vagy, hanem fenyegeted azt. De ha nem a kutya lenne a főnök, akkor nem is ugatna ilyen jelentéktelen dolgokra. Na meg ha nem unatkozna.
2014. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy ott sétálgatsz, azt jelenti, hogy fenyegeted a területét. Inkább te vagy hülye, hogy direkt provokálod a kutyát. Most komolyan, te mit szólnál, ha én oda-vissza sétálgatnék a kerítésed előtt minden nap hónapokig, nem éreznéd magad fenyegetve? Mi lenne az első gondolatod? Nyilván, hogy hülye vagyok. De a második az, hogy be akarok oda menni. Csak szólnál, hogy húzzak már el onnan a francba, nem?
2014. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is hasonló a helyzet,csak nem én sétálgatok,hanem a kutyám ugat. Szerintem ezzel nincs is semmi probléma. A kutyának az a dolga,hogy őrizze a területét. Csak azt tudom mondani,mint az előttem szólók.
2014. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, a kutya a hülye! Meg kellene szoknia, hogy nem török be a házba, nem vagom ki a kerítés, ergo nem vagyok veszélyes!

De nem tudja felfogni! Az esőt is megugatja minden alkalommal? Az is fenyegetés!

Na erre válaszolj!

2014. jan. 17. 18:03
 5/7 sippara ***** válasza:
95%

Hát ha szerinted az eső fenyegetés....


Egyébként lehet, hogy hülyeségérzékelő van a kutyában, azért ugat :)

2014. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Még te hülyézed le a kutyát, mikor neked az eső fenyegetés....
2014. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
100%

Van utcára néző ablakod? Képzeld el, hogy egy idegen ember napi rendszerességgel bámul be rajta. Közterületen áll, így teljesen jogos amit csinál, a rendőr nem segít. Nem szólal meg, nem csinál semmit, csak bámul be. Hiába húzod be a függönyt, csak áll tovább és bámul. Hogyan reagálnád le ezt, ha már 4 hónapja minden nap menne a dolog?


A kutya szempontjából pont ennyire idegesítő amit csinálsz. És pont ennyire értelmetlen is! A kutya nem tudja, hogy az a te kerted. Az neki az az "ablaka", ahol a területét feszegeted. Lehet, hogy soha nem mész át, de attól még nem érti miért vagy ott, csak azt tudja hogy zavaró vagy és ő tehetetlen. Feltehetőleg még ingerhiányos is mellé, úgyhogy minden más híján ugatással vezeti le a feszültséget.

2014. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!