Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Butcher's...

Mi a véleményetek a Butcher's száraz kutyatápról?

Figyelt kérdés

Itt az oldal ahol ott vannak az összetevők:

[link]

Drágábbra nincs pénzem.



2014. febr. 5. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az olcsókból az egyik legjobb. Bár érdemes megnézni, hogy nagyobb kiszerelésben nem éri-e meg egy ennél jobb, pl a brit care tápok...olyan 7000 ft a 15 kg, ha jól emlékszem. Ami jó még az a Josera, azt szokták adni.


De a Butchers is teljesen jó...sokkal jobb mint az általános vackok, mint a pedigree és társai:)


Esetleg még az Outdog tápokat tudom javasolni egy megnézésre, a Decathlon vadászrészlegén vannak, olcsók és állítólag szuperek:)

2014. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árfekvésben vannak már jobbak is,házhoz is viszik.
2014. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egy itteni javaslatra vettem a dechatlonbol outdogot, 12 kg volt 5000 ft es jok benne az aranyok amit a dechatlon oldalan lathatsz is. Eddig acanat ettek a kutyusaim csak nőtt a számuk 5re ezert valtottunk es szerencsere nem a minoseg rovasara :)
2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugye az outdogból kis kiszerelés nincs? jó lenne kipróbálni:-)
2014. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Butchers nem valami nagy szám.Vegyél farhátat meg szivet, marhatüdőt némi rizzsel, zöldséggel összefőzve akkor legalább húst enne olcsón.A tüdő kilója 150FT, farhát kilója(kacsa az olcsóbb) 130ft.Kutyatáp kilója kissé drágább.
2014. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!