Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győrben hol van lehetőség...

Győrben hol van lehetőség kutyás sportokra? Konkrét helyek, tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondolok, ahol van tanfolyam, vagy edzés, kialakított pálya ha kell és tapasztalt segítség. Olyan sportokra gondolok elsősorban: mint obidence, frizbi, másodsorban: agility vagy terelés. Sajnos autó hiányában nem lenne hátrány ha busszal is megközelíthető lenne.

Az otthon a kertben és hasonló idétlen válaszokból nem kérek.



2014. febr. 9. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Agility Győrben van, ha jól tudom Sárás 2-ön van kint a csapat pályája. Honlapjuk :)

[link]

Valamint Kismegyeren is van, a K3 kutyasuli, ha jól tudom náluk is van agility, valamint obedience is, az ő honlapjuk

[link]


Frizbisnek Pelle Balázst tudom Győrben, csak ő nem tudom jelenleg Győrben van-e.

2014. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőként említett sulit én is ismerem, és jártam is hozzájuk. Szerintem nagyon jók. Sajna a kutyám megbetegedett így bekellett fejeznünk, de agilityre tudom őket ajánlani :)
2014. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agility és flyball van Töltéstaván a Béta Kutyaklubban (busszal 15 perc Győrből). [link]
2014. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Laktam rövid ideig Töltéstaván, sajnos oda már nem jó a győri bérlet és nem hinném, hogy díjaznák a kutyát az amúgy "alig" zsúfolt buszokon. :) Köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!