Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy másfél éves keverék...

Zsolti12345 kérdése:

Van egy másfél éves keverék szuka kutyám, novemberbe lett ivartalanítva. És ma láttam hogy vérzik neki a nemiszerve. Ez normális?

Figyelt kérdés
Vagy mi a tenendő

2014. febr. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kell fordulni.
2014. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
Esélyes, hogy az orvos elrontott valamit. Nézesd meg egy másik orvossal.
2014. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el állatorvoshoz (lehetőleg ne ahhoz, aki műtötte...) Ilyennek nem lenne szabad előfordulnia.

Ja és ne engedd kan kutya közelébe, mert hallottam már olyat, hogy ivartalanítás címszó alatt csak elaltatták a kutyát, vágtak egy sebet a hasára, aztán összevarrták és bezsebelték a műtét árát...

2014. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firestorm ***** válasza:
100%
Van olyan,hogy ivartalanításnál nem veszik ki a méhet,csak elkötik a petevezetéket.Ha ebben az esetben is ez történt volna,akkor esélyes lehet a méhgyulladás.
2014. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hű, én is így jártam. Nekem 1,5 évvel az ivartalanítás után kezdett tüzelni, vagy legalábbis akkor volt olyan intenzív a tüzelése, hogy észere vettem. Volt is nagy meglepetés. Én végig néztem az első műtétet, kivette mindkét petefészket, de a méhét bent hagyta. Így méhgyulladásra gyanakodtunk. Az orvos aki először műtötte felajánlotta, hogy megcsinálja ingyen a második műtétet, de köszönöm nem kértem belőle. A második műtétnél mondták, hogy megtalálták az egyik petefészket, teljes egészében. Így az a variáció jöhetett szóba, hogy ugyan kivette a petefészkeket, de egy kis darabkája benne maradhatott, és így visszanőtt. Az óta is, ha ivartalanításról van szó, külön kérem az orvost, hogy mindent pakoljon ki.
2014. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!