Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megfőzök 1 kg vadhúsnyesedé...

Ha megfőzök 1 kg vadhúsnyesedéket 1/2 kg rizzsel, akkor ennek elégnek kell lennie napi adagnak (reggel-este adva) egy 45 kg-os kutyának?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De miért nem adod nyersen?
2014. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vadhúst??

Azt hittem csak a csirkét lehet nyersen

Csirkének meg a csontját nem szeretem adni, mivel akkor kopogós a kaki...

2014. febr. 21. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sok. Végül is majd az idő dönti el, sok, vagy kevés. Látni lehet a kutyán, hogy gömbölyödik, vagy stagnál.
2014. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vegyes a vadhús, van benne vaddisznó is, akkor ajánlatos főzni.
2014. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

együtt főzöm a rízzsel

Van amikor 3 felé dobom...reggeli, vacsi másnap reggeli...

ilyenkor reggelinél kap nagyobb mennyiséget, este kevesebbet

2014. febr. 21. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A kutyám csirke allergiás igy az nállam kilőve. Disznót és vaddisznót aujeszky miatt ugye nem lehet nyersen. Kap viszont őzet, szarvest, mufolont, vadnyulat, lazacot, marhát, házinyulat, néha kacsát. Csontosból meg kevesebbet adj neki akkor nem fog kopogni a kaksi. Hosszú távon nem lehet kihagyni a csontot mivel a kalcium, foszfor arány fentartása miatt elengedhetetlen!
2014. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lazac? hol veszel kutyának való lazacot?
2014. febr. 21. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy csoport a fb-n ott van lehetőség rendelni is, igaz nem mindent és nem mindig. Ott szerzem be a lazacot is. Ha érdekel keress rá "nyesedék hús kutyáknak" igaz a legtöbb lehetőség pesten van, azt meg nem tudom te hol laksz.
2014. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!