Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudnám győzni, nagyon...

Megtudnám győzni, nagyon szeretném, hogy legyen egy kiskutyám. Esetleg Ti, hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

1 éve lassan, hogy nincsen kutyánk. Én mivel nem járok bulizni, meg úgy "legjobb barátaim" sincsenek-.-. És általában otthon vagyok, hétköznap is csak suliba járok, de itthon vagyok. Meg én nem szeretek járni senkihez általában hozzánk jönnek(mint pl. a barátom is minden héten). De szükségem van egy kutyára. Imádom az állatokat és mióta a "kis"kutyám nincsen(3 hónapos kora óta velünk élt) teljesen üresnek érzem magam. Nagyon szeretnék egy kutyát, de ugye, hogy a kutyánk elment, nem csak engem, hanem pl Anyukámat és Testvéreimet is eléggé megviselte. Bennem kb 3 hónapja érződik, hogy kutyát szeretnék, akkor megkérdeztem, hogy lehetne-e, de 'nem'-et mondott. Most én mindent megszerveztem. A fajtáról, ami nekünk a legjobb lenne(Cavalier, King Charles spániel), mindent össze gyűjtöttem, leírtam, kielemeztem. Beszéltem tenyésztőkkel más gazdikkal. Mik a tapasztalatok, vélemények?! Kerestem eladó kiskutyát is...ideális áron, lassan egy hónapja csak ezen "dolgozok" és már azt szeretném, hogy minél hamarabb itt legyen és Ő legyen a legjobb barátom! Szerintetek sikerülne Édesanyámat "meggyőzni"? Hogy látja, milyen fontos ez nekem és, hogy milyen komolyan gondolom az egészet!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat(ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett) :)



2014. febr. 24. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi konkrétan az indok ami miatt nem engedik? Gondolom csak rákérdezték, hogy "miért nem?".
2014. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

16(Öcsém 13, Bátyám 17)

"mert nem"- ez volt az indok....:(

2014. febr. 24. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

1. kiszeded valahogy a pontos indokot .

2. kitartóan emlegeted, hogy nagyon hiányzik egy kutya.

3. nem lesz kutyád még egy ideig.

2014. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk ez úgy működött csak (nekünk nem halt meg a kutyánk, még él, 14 éves, mellé jött az új), hogy másfél évig emlegettem, és ezzel párhuzamosan átvállaltam az összes itthoni állat gondozását és költségeit (egy kutya volt, egy cica és egy nyuszi)...dolgoztam a suli mellett, összeszedtem a kutyusra a pénzt és az elhozatalára is, plusz az orvosi költségeire, és elhoztam...azóta s minden költségét én állom (plusz am ásik három állatnak is), és mivel egy szaporítótól mentett kutya, ezért vannak is neki bőven. Ez havi szinten ha csak a kaját nézem 10-12 ezer ft alsó hangon, az orvosi költségekre pedig mindig rakok félre...ez kétszakos egyetemistaként marha nehéz, de ez van, ezt vállaltam és lett kutyám. Kitartás kell, elszántság és felelősségérzet!


16 évesen tudnod kell, hogy nagyon a szüleidre vagy utalva, így csak tisztelettel tudod őket meggyőzni.

2014. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van olyan ismerősöd akinek van kutyája segíts neki a gondozásban!


Vagy menj el egy spániel kenellhez és nézzetek körbe anyukáddal. Mond neki milyen jó kutyusok és hogy érdemes eggyet venni. Beválik nyugi;)

2014. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, persze én nagyon tisztelem és szeretem a szüleim!!!!!!! Nem erőltetek semmit, és nem hisztériázom! Mindenben segítek és eléggé felelősség teljes is vagyok. NEm véletlenül volt már kutyám is.
2014. febr. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!