Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tesómnak van egy amstaff...

A tesómnak van egy amstaff kutyája, és semmit nem törődik vele! Nem szeretném, hogy bedurvuljon a kutya! Megtudsnám győzni a tesóm, hogy foglalkozzon vele?

Figyelt kérdés

Ajándékba kapta a kutyát, és több mint fél éve már nála van. Nem viszi se sétálni, kutyaiskolába asszem 2x vitte el, nem neveli, meg semmit! Eteti, simogatja, és a kertben van el!


Nem szeretném, hogy a kutya a végén olyan legyen mint amit a hírekben látok, hogy "harci kutya támadott rá járókelőkre!"

Engem ugyan nem bánt, meg senkit a családból, szeret a kutya, de idegenekkel még nem láttam, hogy viselkedne.


Mit tudnék mondani a tesómnak, hogy nem így megy a kutya nevelés?

Nem együtt lakok vele, tehát átvenni tőle a kutyát nem tudom!


Meg lehet győzni egy ilyen embert, aki nem veszi komolyan ya kutya tartást?



2014. febr. 26. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar kell cselekedni mert itt durvul el a helyzet, amikor a kutya elkezd unatkozni, hirtelen kiválthat belőle bármit az unalom. Én ha lehetne átvenném magamhoz. Lakásban is elvan a kutyus, ha sétáltatod rendesen. Nem rongál, hamar megszokik bent. Vagy ha más megoldás nincs, akármilyen jó kutya, szerető gazdit keresnék neki, de egy normálisat nem egy szaporítót. Egy sportos kutyával foglalkozó gazdát. Én sem vittem iskolába, de kutyák közé nagyon vinni kell, mert így nem lesz agresszív. Idegenekkel is szokatni kellene hogy ne legyen pacsizós de ne támadjon. Másodsorban tudjon pórázon sétálni kulturáltan.
2014. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!