Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ra a kutyam...

Russs kérdése:

Hogyan szoktassam ra a kutyam a tapra?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leteszed elé,ha nem eszi elveszed és nem kap mást.Ha megeszi akkor rendben van.

Fontos,hogy tényleg ne kapjon mást,következő etetésnél (nem óránként,hanem pl. este) leteszed elé megint a tápot,ha nem eszi meg,akkor nem kap mást.


Egy kutya nem hülye,nem fog éhen halni egy tál kaja mellett,viszont vannak makacs kutyák,akik több napig is sztrájkolnak.

Fontos,hogy ne válogasson,és te se hagyd válogatni,mert ez alapból aláássa a tekintélyed.

2014. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tápok 90%ára rá van írva, hogy fokozatosan kell a kutya kajájához adagolni 5 napig. Utána önmagában is adható. Amit eddig evett ahoz keversz pár darabot. Aztán fokozatosan többet. Majd ha már önmagában is észi, akkor jó ha feláztatod és úgy adod oda. Így valamennyire el kerülheted a bélcsavart. :)
2014. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be kell keverni az előzővel fokozatosan. Amennyiben előtte házi koszton élt, akkor ahhoz bekeverni és akár vízbe áztatni. Alapjában véve nem szabad hagyni,hogy válogassanak, viszont vagy 2x már belefutottam olyan tápba,amit az egyébként nem válogatós kutyáim nem ettek meg. Ekkor engedni szoktam nekik és kapnak másfélét.
2014. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha eddig is változatos kaját kapott akkor, nem lesz gond a váltással. Ha csak egy tápot evett hónapokig, akkor fokozatosan pár nap alatt egyre többet bekeverve a régi táppal, mig nem már csak az új marad, és nem lesz baja... ;)
2014. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt csináltam, hogy adtam neki kemény tápot, és megette...Másnap megint adtam és megette...Már 3 napja csak tápon ék :))
2014. márc. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!