Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hetes Pitbull kutyának mit...

4 hetes Pitbull kutyának mit szabad ennie? Vagy mit kell enie?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 15:25
1 2 3
 11/26 Firestorm ***** válasza:
78%

Osztom a véleményedet.

Nem értem az ilyet miért tűri el az ország az ekkora felelőtlenséget.Büntetném,minimum 3 év szabadságvesztésre.

2014. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
énis te vagyok te nyomorék
2014. márc. 10. 09:42
 13/26 Firestorm ***** válasza:
Ezt magyarul is megfogalmaznád?
2014. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
És miért itt? Miért nem a kicsi mellett? Miért nem valami nagy áruházban, ahol tudsz tejpótlót venni? Remélem megástad már az anyakutya mellett a kicsinek is a gödröt...
2014. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%

az ilyeneknek minek kutya?

adj fel hirdetést,hogy egy felelősség teljes gazdinak eladó... bár, még egy utolsó gipsy is felelősségteljesebb, mint te...

sajnálom azt a szerencsétlent,hogy ez a sors adatott neki...

remélem egyszer átéled ugyan ezt, amit a kölyök, meg az anyja...

2014. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Miért nem hívsz fel egy állatorvost már? Ha a gyakorikérdések oldalon tudsz írni akkor nyilván van neted, tudsz keresgélni a környékeden egy ügyeletes állatorvost. Mire vársz?
2014. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
de miért vagytok ilyen nyomorékok szerintetek én azt akkarom hogy pusztuljon el -.- akkor ki se irtam volna...
2014. márc. 10. 13:14
 18/26 Firestorm ***** válasza:
100%
Ha nem akarnád,hogy meghaljon akkor nem kérdést írsz ki,hanem elmész egy állatorvoshoz,aki mindent elmond neked,hogy mi a teendő.Viszont a stílusodból sok mindenre lehet következtetni,de ezt most nem írnám le inkább,ha nem probléma.
2014. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi vagyunk a nyomorékok? TE nem vagy hajlandó felhívni egy állatorvost, vagy a neten utánanézni. Beírod, hogy kölyökkutya táplálása, biztos kiadja mit kell csinálni ilyenkor! Nem volt még ilyen esetem kölyökkutyával, de azt tudom, ha baj van, orvost kell kérdezni.
2014. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

azért vagytok "nyomorékok" (bár én nem ezt a jelzőt használtam volna) mert valaki kérdez valamit és a normális válaszok mellé nem bírjátok megállni, hogy odaírjátok, hogy az ilyen embert lecsuknátok, miért kell szaporítani, biztos elpusztul a kiskutya, blablabla


segítséget kér és iszonyú agresszív támadást kap.

2014. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!