Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldogot mennyire...

Amerikai bulldogot mennyire ajánlanátok első kutyás gazdának? Nem vagyok a legerősebb, de őrző-védő kutyának szeretném, és vinném kutyaiskolába is!

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 17:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és a családdal normális lenne? mármint nem támadná meg vagy ilyesmi ??
2014. márc. 10. 18:32
 12/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem támadja meg a családot. Ez egy jó indulatú kutya.
2014. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
rendben ,csak azért kérdeztem ,mert nekem apukám (a szüleim elváltak, anyukámnál lenne a kutya) azt mondta ,hogy ha bekattan akkor képes megtámadni egy embert. mert amíg más kutya a lábamat harapná meg, addig ez a kutya ölni akar (meg más ilyen "harci kutya"
2014. márc. 10. 19:49
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem bioriasztó, rendszeres testmozgásra van szüksége, találkozásra a többi kutyával, nevelésre (akár kutyasuliban), kemény kézre, ha ezt nem tudod neki biztosítani ne vállald. Jól értettem, hogy akkor te nem leszel ott mindig mellette? Vagy anyukádnál laksz?
2014. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Anyukámnál lakok ,viszont az iskola miatt délelőtt nem tudnék vele foglalkozni ,de anyukám mindig otthon van ,és délután már én foglalkoznék vele
2014. márc. 10. 20:14
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért ezt a fajtát választottad?
2014. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten őrző-védő kutyát szeretnék ,de nem kell annyira hogy mindenkit meg akarjon ölni akit csak meglát... meg szeretteljes kutyust szeretnék aki a családját megvédi .meg azért is ,mert nagyon tetszik ez a kutya ,de az már más kérdés hogy hogy néz ki.
2014. márc. 10. 21:18
 18/19 anonim ***** válasza:

Nézd, egy nagyméretű kutya visszarettenti a komolytalanabb betörőket már az ugatásával, termetével is. A komoly szándékú betörők, meg megmérgezik, leszúrják, leütik stb. Mint mondtam, ez nem egy bioriasztó.

Az, hogy az utcán megvédene-e meg sokszor egyedfüggő...valószínűleg az én kutyám ha látná, hogy a helyzet magaslatán állok, besorolna mögém, ha meg bajba lennék, akkor beszállna a harcba. De ez úgysem fog kiderülni, és nem fajtától függ, hanem az egyed vérmérsékletétől, előképzettségétől, a ti kapcsolatotoktól.

Én a helyedben valami nagytestű, vajszívű, viszont tekintélyes, öblös ugatású óriástestűt választanék, persze csak akkor, ha győzitek az etetését és az egyéb költségeket.

2014. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
igen, csak ettől a fajtától sokan tartanak és valamennyire nagytestű is. meg olyan nagyon nagy testűt nem szeretnék, mivel sokszor járunk el utazni és vinnénk a kutyát is.
2014. márc. 11. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!