Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyfolytában követ a kutyám....

Egyfolytában követ a kutyám. Nyüszög, ha nem engedem a szobába, és mindig ott liheg a nyakamban, lerázni se tudom. Nem zavarásból kérdezem, de ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Igazából anyukám kutyája. Mindig vele aludt, anyukám etette, nevelte. Pár hete kezdte rá, hogy folyton jön utánam és velem akar lenni. Csendes kiskutya, bichon havanese fajta. "Egyszerűen csak nem száll le rólam."

Tudom ostobán hangzik, de ez nagyon furcsa. Mostantól velem alszik, ha leülök jön az ölembe. Nem is én etetem, nem is én vagyok a gazdája, hogy őszinte legyek nem is nagyon törődtem vele. Nem utálom, szeretem is, csak, mint mondtam ez fura nekem. Ötletek, hogy miért csinálhatja?



2014. márc. 31. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A bichon társasági kutya. Erre lett kitenyésztve a fajta, hogy roppant mód ragaszkodjon a családjához. Hogy konkrétan miért "épp te és épp most" azt csak ő tudhatja, lehet érez rajtad valamit, valami szokatlant. Ismerősöm kutyája akkor csinálta ezt amikor terhes lett, a kutya lépten-nyomon követte, "vigyázott" rá. De beteg nénis esetekről is hallottam már. Ilyen szempontból az állatok érzékenyebbek az ilyen "változásokra", lehet neked fel se tűnik, de ő nagyon is érzékeli.
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
ez általában akkor szokott előfordulni amikor kölyökkorában nincs rászoktatva arra hogy amikor nincs ott a gazdi akkor foglalja el magát
2014. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeret teged , pozitiv a kisugarzasod, erzi , hogy jo ember vagy!

ÖRULJ neki

2014. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!