Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem felháborító...

Szerintetek ez nem felháborító hogy lehet egyáltalán nulla utána nézéssel egy ilyet le adni?

Figyelt kérdés
Úgy mutatják be az egész súlyhúzást, mint ha valami állat kínzás lenne. AZ állatorvos hiába mondja hogy egészséges a riporter azért mást hozz ki belőle.

2014. ápr. 1. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanazok mondják, akik szerint nem megenni kéne a csirkét, hanem esti mesét olvasni neki. Sok állatvédőnek fogalma sincs valójában az állatokról, csak a pofájuk jár.
2014. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


itt a link erről beszélek

2014. ápr. 1. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg gáz. Nem nagyon értem, miért olyan készít erről riportot, aki nyilvánvalóan nem ért hozzá.
2014. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer próbáltam ki a súlyhúzást az amúgy idegrendszeri problémás bullterrieremmel.

Akkora stressz és kínzás volt szegénynek,hogy alig tudtam elrángatni onnan.Felugrott a súlyhúzó kocsira,hívta a többi kutyát játszani.Nem akart eljönni onnan.Sajnos messzire költöztünk,úgyhogy nem tudunk járni.

2014. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Le lehet pontozni de egyáltalán mi értelme van a kutya súlyhúzásnak?! (szerintem hülyeség, kicsit kínzás is) Soha nem tennék ilyet egy kutyával. Szegények. Ti csinálnátok ilyet? Akkor gratulálok.
2014. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg abból van elegem, ha valaki szerint az a normális, ha csecsemőként bánok az állataimmal. Ezek állatok, más igényekkel, miért ne lehetne súlyhúzással kielégíteni egy kutya mozgásigényét? Ezerszer különb, és egészségesebb életet él egy ilyen eb, mint egy szobacirkáló, aki mondjuk fűre nem lépett egész életében, és a napi mozgást a gazdi tasijában történő 20 perces lötyögés jelenti. Az egyik kutyámmal napi 40-50 km-eket megyek, a másikkal meg súlythúzatok. Húha, micsoda állatkínzó vagyok, igaz, hogy inas, izmos, erőtől duzzadó, és egészséges kutyáim vannak, de hát a 4 lábon döcögő kötözött sonkához szokott emberek számára szokatlan látvány lehet, ás általában ezeknek a legnagyobb a pofájuk. Az állatvédők... Ajjaj, hagyjuk már, annyi állatvédő ismerősöm van, aki még a szukáját sem ivartalanítja, mert szerintük az is kínzás, és a kutyájuk egy kört nem bír lefutni a kutyafuttatóban, mert leginkább emberi ölben közlekednek. Ha egy bő 100 métert kéne lefutni ezeknek a szerencsétlen jószágoknak, összeesnének, de persze ez nem kínzás, a modern társadalom szerint ez a szeretet, hát gratulálok, csak azt nem veszik figyelembe, hogy a fentebb felsorolt példák közül ki is csinál nagyobb kárt a kutyája életében.
2014. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is állatvédő vagyok,egyedül egy olyan faluban,ahol gyilkolják a kóbor kutyákat.Ehhez képest nekem van az előbb említett bullterrierem.

Ilyen alapon a ló se húzzon kocsit,sőt ne is üljenek a hátára,mert az biztos rossz neki.Ha túlzásba viszik,rossz.Ha normális keretek közt,kímélő módon használják,nem rossz.Ugyanígy van a kutyák súlyhúzásánál is.

Az agility,őrző-védő stb.mennyivel kevésbé rossz a kutyának?Azok ellen érdekes módon mégsem ágál senki.

2014. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni olyan kutyákat, akikkel nem csak az alapvető etetés-sétáltatás szintjén foglalkoznak.


Ezekkel a riportokkal pedig az a probléma, hogy általánosítanak és az egyébként is "okoskutyások" még jobban megerősítve tartják magukat abban a hiszemben, hogy no lám milyne jó gazdi vagyok, nem "kínzom" a kutyám holmi sportokkal....

2014. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
58%

Szerintem valóban felháborító, hogy nem tudsz helyesen írni!

le adni=leadni

állat kínzás=állatkínzás

mint ha=mintha


Meg ez a mondat is szuper! "AZ állatorvos hiába mondja hogy egészséges a riporter azért mást hozz ki belőle."

AZ állatorvos hiába mondja hogy egészséges a riporter? Mi van?

2014. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező, ha megtanulnál írni, jobban nézne ki, amit ídebiggyesztesz...
2014. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!