Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehettem volna még érte?...

Mit tehettem volna még érte? Lelkiismeret-furdalásom van.

Figyelt kérdés

A párommal ma láttunk egy kóbor kistestű kutyust, kutyahám volt rajta. Meg akartam fogni, hogy orvoshoz vigyük chippet ellenőriztetni, de sajnos nagyon félt és elszaladt. Nem tudtuk 1méternél jobban megközelíteni. Próbáltam étellel is, de csak akkor fogadta el, ha mesze dobtam. Akkor is a szájába vette és elszaladt vele. Kb 30-45 percet járkáltunk utána.

Csináltunk róla fotót, állatvédelmi oldalakra feltöltöttem.


Tehettem volna még valamit érte?


2014. ápr. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen lelkiismeret furdalásod. szerintem megtettél mindent amit lehetett :) remélem minden rendben lesz a kutyussal
2014. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te mindent megtettél, ha a kutya félt, akkor úgysem tudtad volna megfogni. Drukkolok, hogy legyen róla valami infod, és megnyugodj, hogy hazakerült :)
2014. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is csak ebben reménykedem, hogy hazakerül. Az állatvédelmi oldalon keresztül már több mint 100 megosztásnál tartunk, szinte félóránként figyelem hátha van valami infó.

Úgy szeretném, ha hazakerülne. Szegényke olyan kis elesett volt és látszott, hogy nagyon okos. Ha befordult egy utcasarkon, kikukucskált, hogy megyünk e még utána :)

2014. ápr. 4. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még holnap is látjátok, akkor próbáljátok meg bekeríteni. :)

Mást nem igazán tehettél volna érte. :)

2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!