Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben az esetben sem szabad...

Ebben az esetben sem szabad pelenkát használni?

Figyelt kérdés

Így járunk sétálni:

- Reggel 7-kor 20 perc egészségügyi séta

- Délután 4-5-kor 1 órás séta játékkal, kötetlen bóklászással

- Este 9-kor 20 perc egészségügyi séta

- Lefekvés előtt (este 11:00-11:30 körül) lemegyünk a ház elé kb. 10 perc egészségügyi bóklászásra.

Már 12 éves nagy testű ivartalanított szuka, nehezebben mozog és nincs túl nagy mozgás igénye,régebben jóval többet mozogtunk, de már látom rajta, hogy nyűg neki. Vizelettartási problémái vannak kb. 2 hónapja, gyakran bepisil reggelre, vagy mire munkából haza érek. Ilyenkor borzasztóan szégyelli magát, pedig soha nem kapott ki ez miatt. Arra gondoltam, hogy tennék le neki pelenkát, de ettől függetlenül ugyanúgy vinném őt sétálni. Lehet így? Vagy milyen megoldás van még? Nekem a takarítás szempontjából lenne jobb a pelenka, és talán ő sem érezné magát kellemetlenül, mert oda "szabad" pisilni. Mi a véleményetek? Eddig soha nem volt gond a szobatisztasággal.



2014. ápr. 11. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, csak félő, hogy ha rászokik a pelenkára, akkor utána mindig oda fogja elvégezni a dolgát.
2014. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Imola Ágnes ***** válasza:
Amennyiben egészségügyi okokból nem tudja tartani, akkor ugyan úgy kint végzi majd a dolgát, csak ha nagyon sos, ott a pellenka. Nagyon ellene vagyok, de egészségügyi gondnál jó megoldás lehet. szerintem próbáld meg.
2014. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az inkontinenciára már vannak gyógyszeres megoldãsok is,amik hatékonyak.Én előbb azt próbálnám ki,illetve előbb vinném ki és az utolsó séta utãn mãr nem kapna vizet,kivéve a meleg nyái időszakot.
2014. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az inkontinencia elleni gyógyszer hogyan hat? Az állatdoki azt mondta, hogy a bepisilések oka az, hogy elgyengültek a záróizmok (ami korral jár) ezért nem tudja visszatartani.
2014. ápr. 11. 11:13
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Első mondatok után azt mondtam volna, hogy nem, de a végére megváltozott a véleményem. Szerintem próbáljátok meg, bár elég nehéz lesz rászoktatni, mert akkor kellene "elkapni" a pisilést, amikor nics, kinek jelezzen. De az én véleményem szerint mindenképpen megengedhető, ha ezzel könnyebbé teszed a még hátralévő életét.
2014. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

de a kutya honnan tudja h ez pelenka, és bele lehet pisilni?

de lehet h le is szedi magáról a pelust ha zavarja...

2014. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os!


A pelenka nem a kutyán van! Ha nem értesz hozzá, inkább ne szólj bele, kérlek.

2014. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

#7! akkor kin? a gazdáján?

nem beszólásként mondom, de akk magyarázd el, mert erre felé ilyen nincs

2014. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jézusom 6-os!!! Ha nem értesz hozzá miért írsz -.-

Ez a kutya pelenka,nem a kutyára kell tenni!!!


[link]

2014. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


tessék saját linked is nekem is igazat ad...

2014. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!