Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leukémiás a kutyám. Tudom,...

Leukémiás a kutyám. Tudom, hogy a betegség sajnos gyógyíthatatlan, de aki tud, írna nekem pár dolgot, ha esetleg tud róla valamit?

Figyelt kérdés

Igazából nincs konkrét kérdésem, csak kérném azoknak a segítségét, jelentkezését, akik esetleg hasonló cipőben járnak/ jártak..

Az orvosunk mindenben segít, a kutya megkapja az összes szükséges gyógyszert, vitamint, megfelelő tápot.

De mégis örülnék neki, ha valaki leírná nekem a tapasztalatait.

(A kutyusom egy 6 éves kan Német Dog.)

Előre is nagyon köszönöm!



2014. ápr. 14. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem az állatorvosotokban kételkedem, de esetleg beszélhetnél ezzel a doktornővel is: [link]

Kicsit alternatív módszerrel kezel daganatos beteg állatokat. Hátha tud segíteni.

2014. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Esetleg neked volt hasonló eseted?

2014. ápr. 14. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kisebb szövetszaporulat az idősebbik kutyám lábán, egész a lágyékcsatornánál, amiről a normál állatorvosunk nem tudta, mi, és ki akarta műteni. A gond az volt, hogy neki van egy másik elég komoly betegsége, ami miatt a műtét eléggé kockázatos volt már akkor is. Ez a fenti doktornő megvizsgálta és azt a tanácsot adta, hogy ne műttessem egyelőre, mert szerinte ez nem olyan, mint egy tumor, és találkozott már párral. Vártunk, hetente ellenőrizte, míg a csomó szépen kisebbedett és felszívódott. Szóval effektíve nem kezelte, de a felesleges műtéttől megmentette.
2014. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!