Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenleg melyik (ha lehet...

Jelenleg melyik (ha lehet budapesti vagy az környéki) yorki kennelben vannak eladó picik?

Figyelt kérdés

aki tud valamelyik RENDES tenyésztőtől eladó kutyust, látott hirdetést vagy hasonló, az írja a kennelt vagy linkeljen, nem szeretném végigtelefonálni az összes tenyésztőt, ezért érdeklődöm előbb itt!!:) minden segítség számít!

kiállítási/tenyész minőségű normál méretű yorki szuka kéne, ha valaki tud árat is, megköszönném!!



2014. ápr. 14. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Van más méretű is?
2014. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de kiállítási/tenyésztési célból aztán végképp nem úgy szoktunk kutyát venni, hogy most éppen a közelben hol vannak kicsik. Aki ilyen kutyát keres, az ismeri a legtöbb tenyésztőt, tudja, hogy hol mikor milyen párosítások várhatók és megvárja azt, ami számára szimpatikus.
2014. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nos, köszönöm a kioktatást, de ne fáraszd magad. ismerem én is a legtöbb yorki kennelt, de nem fogok senkit sem követni, hogy milyen kölykei vannak.. ha valaki azt mondja pl. a little bunny fu fu ban vannak eladó kölykök, akkor felcsörgetem a tulajt, megkérdezem milyen párosításból van kcisi és milyen eredményekkel rendelkeznek a szülők. nekem ennyi elég is. ha tetszik, akkor megnézem a kölyköt személyesen és megegyezek a tenyésztővel egy árban. én nem fogok hónapokat vagy éveket várni egy kölyökre... nem világbajnok kutyát akarok, csak egy szépet, ami megnyer pár kiállítást és jó eredménye révén, tenyészszemlét kap, majd tenyésztésbe vonható, ha az egészségügyije is rendben van.nem akarok world champion címre törni.. csak egy szép, egészséges kutyát akarok
2014. ápr. 15. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Ja, hogy szaporításra lesz? Így már más, IKEA-ban vannak szép plüsskutyák.
2014. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a jó qqrwa anyucikádat.

[link] r.hu/Thumbnails/18179.w-362.h0.q100.jpg

2014. ápr. 18. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég erőszakos nőszemély vagy, gondolom találsz madj egy szegényt
2014. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

miből veszed h nő lennék?-.-

ja hogy csak az a tenyésztő, akinek 80 díja van és milliókat költ idétlen versenyekre? gratulálok.. ha egy kutya megnyert 1 cacot, megkapja a tenyészszemlét, már tenyészthető. onnantól, hogy a gazda viszi e több versenyre, az a magánügye. nekem egyik kutyám 2 versenyen maximum pontot kapott, minek vigyem és versenyeztessem a championig? kit érdekel? ez egy hobbi, aki a versenyeket szereti, csinálja. én ki nem állhatom azt a felhajtást, örülök, ha vége az egésznek és már megbocsájtsá' de ha maximumot kapott a kutya 2x is, akkor már mi baj lenne vele, miért lenne szaporítói? azoknak ugassál, akik törzskönyv nélküli korcsokat dugatnak évente 2x,minden lehető alkalommal, ketrecekbe vgy kennelekbe zárva tartják és akkor néznek feléjük, ha van vevő a kölykükre. ne annak mondjad b--szd meg, aki nem viszi világversenyre, de rendesen tartja és rendes helyről veszi a kutyáit. na kotródj

2014. ápr. 22. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki másnak az anyját ismeretlenül a szájára veszi, az nekem nem ember. Gusztustalan vagy.
2014. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem kutya nélkül maradsz te nagypofájú, igénytelen senki
2014. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!