Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi az 5 hónapos...

Miért nem eszi az 5 hónapos yorkim a kutyatápot?

Figyelt kérdés
Egy időben megette a száraztápot és a konzervest is,aztán már száraztápot egyáltalán nem evett,azóta nem is eszik, akkor még konzervest igen egy ideig, de mostmár azt se.. És aggódok,hogy nehogy valami baja legyen. Mert sonkát,májkrémet, csirkemellet meg ilyeneket szoktam neki adni,mert csak azt eszi meg. Próbáltam úgy is,hogy egyik napon nem adok neki enni reggeltől estig,aztán amikor este adtam neki a tápot,többfélét is, egyiket sem ette meg:((

2014. ápr. 16. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Májkrémet és hasonló emberi táplálkozásra szánt konzervet el kell felejteni, mert tele van konzerválószerekkel, amelyek súlyos egészségi károsodást okozhatnak (embernél is !). A mesterséges tápokban is van konzerválószer legfeljebb nem írják rá. A kutyák nem feltétlenül kedvelik a tápokat. Kistestű kutyánál nem túl megterhelő a pl. heti egyszeri főzés, amit aztán ehet hűtőszekrényben tárolni. Minden ízesítőt és fűszert mellőzni kell. Kutya akkor utasíthatja vissza a táplálékot, ha nem teljesen éhes, ezért a fiatal kutyát sem kell folyamatosan etetni. Fontos viszont a sok mozgás biztosítása, mert normális étvágya attól lesz.
2014. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dönci91 ***** válasza:
Az én Yorkim is csak ilyeneket akart megenni...a párom szülei eléggé tömték szegényt persze én elleneztem mivel akkor már a táp nem tetszett neki.most ott tartok,hogy ètelallergiás...ezen a héten derült ki.csak speciális tápot ehezt semmi màst.maxium főtt husit adok neki.
2014. ápr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dönci91 ***** válasza:
Azt is csak só vagy bármilyen fűszer nélkül
2014. ápr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dönci nézz utána a nyers étrendeknek. BARF vagy PREY. Allergiás kutyával csodákat tud tenni.
2014. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dönci91 ***** válasza:
Próbálkozásaim voltak,de nem igazám izgatta fel a nyers hús.kicsit nehezít a helyzeten,hogy borzasztóan finnyás.de utána olvasok hátha bejön a dolog ;) köszi a tanácsot :)
2014. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!