Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért adják ilyen drágán a...

Miért adják ilyen drágán a bulldogokat?

Figyelt kérdés
A tenyésztőket még megértem mert figyelnek a vérvonalra és a betegségek kiküszöbölésére. De a szaporítók? Hogy mernek elkérni 100-140E Ft-ot? Imádom a bulldogokat, főleg a franciát és az angolt. Szerettem is volna egyet de ilyen árak mellett nem lehet. Sajnos nem tehetem meg hogy 3-4 havi fizetést ráköltsek egy kutyára és akkor még csak haza hoztam. Volt már angol bulldogunk. Nagyon szerettem volna megint egy ilyen csodás kutyát.. Kezdem feladni..
2014. ápr. 16. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
több a macera vele mint egy másik kutyával
2014. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol a fajtamentésnél?
2014. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert megtehetik. Tudják jól, hogy drágák ezek a fajták, mert nagyon problémásak, betegesek. A kérdés már csak az hogy mit "spóroltak ki", amiért olcsóbban adják.
2014. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan képes lennél szaporítótól venni csak azért, mert olcsóbb? Ha 30ért adná, akkor mennél oda? e MEGÁLL....tv-T IS A PIAcon veszel a román cigóktól?
2014. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Mármint eszem megáll...
2014. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mert vannak akik megveszik és elhiszik h tenyésztő és gondolja h ha ilyen drága akk bizti tenyésztő
2014. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert problémás, beteges kutyák, nehezebben szaporodnak és nem születik annyi kölykük, valamelyik csak császármetszéssel tud szülni.
2014. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fajta mentők.
2014. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nem azer vennek szaporitotol.. De ha jobban elolvasod a kerdest akkor latod: hogy nem ertem a szaporito hogy mert elkerni egy kutyaert 140.000. Ft-ot torzskonyv nelkul... Megall az eszem. Bar azt azer hozzatehetjuk, hogy szaporitonal es tenyesztonel is egyarant kaphatsz beteg kutyat es egeszsegeset is...
2014. ápr. 17. 08:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk szapitol az egészséges bulldog ritka mint a fehér holló. .


Egyébként azért ennyi mert igy is fogynak.. ha nem tudná eladni akkor nem ennyiért adná.

2014. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!