Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kistestű kutyafajták...

Melyik kistestű kutyafajták jók agilityre?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak ami így elsőre eszembe jut... Spiccek, jack russel, foxterrier, whippet, kínai kopasz, szerintem a bichonok többsége, vagy a hosszabb lábú terrierek (a westinek elég rövid lábai vannak, tehát ő nem) törpe uszkár.
2014. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a törpe snaci ugrott be először, de a juck russelt is el tudom képzelni, eléggé pörgős hozzá :) A whippet is jó választás lehet.
2014. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Parson russell terrier, sheltie, border terrier, törpe uszkár, törpe pincher, shipperke.


(A whippet, kínai kopasz, bichonok nem igazán)

2014. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
mudi, pumi, schipperke
2014. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Törpe uszkár!!! Ó a legjobb Crufts-on annyit helyezést hoztak el. És nem hülyék! Öreg korukra lehet kicsit azok lesznek
2014. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mudi, pumi midibe tartozik nem igazán mini kategória.. mivel van hogy átcsúsznak maxiba.
2014. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 17. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!