Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitaminhiánya lehet a...

Milyen vitaminhiánya lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a kutyám megeszi néha-néha az ürülékét. Amikor látom, hogy elvégzi a dolgát, összeszedem. De volt, hogy nem láttam, otthagyta és nem ette meg. És később összeszedtem. Volt, amikor a dolga elvégezte után elfogyasztotta.

Próbáltam leszoktatni a kutyámat erről, de nem megy. Régebben nem fogyasztott ürüléket. Több hónapja szokott rá és elég bosszantó. Mindent megpróbáltam. Egyik barátnőm mesélte, hogy az ő kutyájával is ilyen gondok voltak és a doki élesztőt javasolt a B-vitamin tartalma miatt. Ez hatásos volt neki. Én is ezzel próbálkoztam, de nem volt hatásos.


A kutyám nemcsak kutyakaját szokott kapni, hanem házikosztot is, amibe mindig teszek zöldségeket. Rizst is eszik, de nem adhatok belőle sokat, mert hasmenéses lesz.


Azok válaszát várom, akiknek van tapasztalatuk erről.


Köszönöm!



2014. ápr. 17. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is: milyen márkájú tápot adsz neki enni?

Mert nem biztos hogy vitaminhiány, lehet az is hogy ha vacak tápot adsz neki hogy még a kakijában is érzi a tartósítószereket meg az ízfokozókat és ezért érzi finomnak az ürülékét.

2014. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Italian dog nevű száraztápot. 3 hete ezt eszi. Korábban mást kapott. Ha úgy gondolod, hogy ez vacak, akkor mást veszek neki. Milyet javasolsz?
2014. ápr. 17. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Brit care,happy dog nálunk ezek váltak be.
2014. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De happy dogból is a nature Croq
2014. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az italian dog egy olcsó táp, ebből arra következtetek, hogy a kérdező hasonló árkategóriát szeretne. Én sokfélét néztem, mivel két kutyát etetek nem tudom én se a drágát venni...egyetlen egy jött be, pedig az összes olcsóbbon túlvagyunk.


ami bejött az az Aldiban kapható Romeo Excellence.


Nálunk az Italian Dogtól, a CBA-s (sima és a Happy is), Spar-os (Scotty), Auchanos, Tescos, Mitwisz, Morzsi és az összes társától híztak és zöldet kakiltak. Egyedül ettől nem kövérek, nem zöld a kaki, nem legelnek mellé, és nem megy a hasuk, nem hánynak....van egy Dogee nevű táp, azt messziről kerüld el, nálunk az egyik kutyus tényleg mindenevő, báármit megenne, de a Dogeetól három napig hányt egyfolytában, pedig csak egyszer ette.


ami még jó, a Fressnapfban is van egy árkategóriájában és minőségében hasonló táp mint a Romeo, talán fit+fun a neve, nem tudom.


Mindkét általam javasolt táp 1090 ft/3 kg.

2014. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdemes netről rendelni, nagyobb kiszerelésben. Olcsóbb is, ingyen is kiviszik bárhonnan és sokáig elég:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"két kutyát etetek nem tudom én se a drágát venni" elnézést, de én több mint 10! kutyát etetek az általam felsorolt kettőből simán ki lehet fizetni egy jó minőségű tápot!
2014. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!