Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitevo legyek? Csunyan kohog...

Mitevo legyek? Csunyan kohog a kutyam

Figyelt kérdés

Ma ahogy eszrevetem elkezdett csunyan kohogni a kutyam.Kernel kohogest allapitotam meg!Sajnos a baj az,hogy mivel husvet jon sehol nincs nyitva egy rendelo sem.Csak kedden tudnam vinni az orvoshoz!

Addig lehet halasztani? Nem lesz eletveszelyes allapotban?



2014. ápr. 18. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendszermag (angolul kernel): az operációs rendszer alapja (magja), amely felelős a hardver erőforrásainak kezeléséért (beleértve a memóriát és a processzort is).


És ezt mind te állapítottad meg? Ügyes.

Milyen tünetek vannak egyáltalán? Mert a kennel köhögés nagyon változatos tünetekkel járhat, még állatorvos sem mondja ki ránézésre, hogy az.

Milyen fajta a kutya?

2014. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma még el tudnád vinni, sőt, sok rendelő holnap is nyitva van. Mivel nem tudni, mi a baja, nem lehet kijelenteni, hogy nem életveszélyes.
2014. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy ma péntek délután nincs Húsvét, holnap szombat délelőtt se lesz Húsvét és Húsvétkor is van ügyelet is. Tehát nem kell keddig várnod, akár ma is elviheted orvoshoz.
2014. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hársfa tea, méz. Ha 3 nap múlva nincs javulás irány a doki. Majd ő megállapítja, hogy kernel köhögés vagy sem :)
2014. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Az én kutyámnál a csúnya köhögés, komoly szívbetegség vot... gyorsan orvos..
2014. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!