Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bepanthen plus vagy a neograno...

Bepanthen plus vagy a neogranormon jobb a kutyának bőrkeményedésre?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyikse,mivel ez sebekre jó tehát a felszíni sérülésekre varrt képez ami ezáltal könnyebben gyógyul heg nélkül,valamint nyugtató hatású összetevői vannak.

Bőrkeményedés se nem gyulladt,se nem felszíni.

Vidd el állatodkihoz ő majd eldönti hogy kell -e rá krém és ha kell milyen.

2014. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a doki a neogranormont javasolta, és nagyon jó volt. Pont azért mert hámosít. Viszont ez mellett kerülni kellett a földön ill. betonon való fekvést.
2014. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Sajnos elkerülhetetlen a betonon illetve földön való fekvés ugyanis csak ott szeret feküdni esetleg a házába megpróbálok valami puhát berakni de ez eddig sosem jött be.
2014. ápr. 24. 21:04
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha lenyalja a kenőcsöt lehet baja tőle?
2014. ápr. 25. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne engedd neki akkor az egész nem ér semmit.

Ha jön a cucc a felfekvésből, akkor nyomkodd ki, fertőtlenísd le, bekenek a krémmel ( próbáld belemasszírozni ) és foglalkozz vele kicsit. Pl elviszed sétálni. Akkor már nem azzal foglalkozik.

2014. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma véres volt neki, letörölgettem és bekentem. Mivel fertőtlenítsem? pl rendes embereknek való kézfertőtlenítővel? amúgy köszönöm, megfogadom.
2014. ápr. 25. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
pici vizes ecet jobb sebek fertotlenitesekor
2014. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ecettel semmi képp!

Betadin oldattal fertőtlenísd az nem marja szét a bőrét!

2014. ápr. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 as vagyok. Még annyit hozzá tennék, hogy ha ilyen véres trutyi jön belőle akkor ott van egy rohadt nagy gyulladás.Én dokihoz vinném ahol kap gyulladás csökkentőt, antibiotikumot. Azén kufyámmal ugyanez volt, és csak akkor jött helyre amikor ezeket megkapta. Persze otthon kezeltem neki. Mivel be van gyulladva, szerintem először olyan krém kellene neki ami csökkenti a gyulladást. Pl tetran.
2014. ápr. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 28. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!