Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kevésbé jó állatorvos előbb...

Kevésbé jó állatorvos előbb vagy jobb állatorvos egy nappal később? Melyiket választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Két állatorvoshoz járunk, az egyikhez inkább csak oltatni, a másik egy tapasztaltabb, hozzáértőbb doki, oda akkor megyünk, ha valami gond van.

A kutyám felső szemhéja szélén találtam egy kb 1 mm-es kinövést (szemölcs? kezdődő árpa?). A "kevésbé" kompetens orvoshoz el tudom vinni gyalog is, ha a jobbhoz mennénk, akkor csak kocsival mehetünk, arra viszont várnom kell plusz egy napot. Megnéztem a szemét, engedte, nem váladékozik és nem érzékeny neki. A kedve a szokásos, bohóckodik, eszik, sétán is rohangált, ahogy mindig. Szerintetek melyik orvost válasszam? Megéri várni egy napot, hogy ahhoz vigyem, akiben jobban bízok?



2014. ápr. 26. 17:58
 1/6 anonim válasza:
Az én kutyámnak is ez a baja neki 2 is van (rá ér ) azt fogják mondani amíg nem zavarja vagy nem dörzsöli nem fáj neki addig hagyjátok . Addig nincs értelme levettetni. Inkább vigyed a jobbhoz .
2014. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék ezzel a jobb orvosra, mert nem tűnik sürgősnek. Mi csak akkor visszük rosszabb orvoshoz, ha nagyon sürgős, egyébként várunk, ha kell az eredetire :)
2014. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráér, ha a másik orvosban jobban bíztok, és nem tűnik sürgősnek az ügy.
2014. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tunik sulyosnak, szerintem vidd a jobbhoz. Tolem pl eleg messze lakik a jobb orvos, de eddig inkabb elcipeltem oda a macskam, mint a helyihez, mert a helyi borzalom. Persze ha surgos lenne, rohannek a helyihez, de sztem te varj es vidd a jobbhoz:)
2014. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kivárom a jobbat, ha nem látok változást közben!
2014. ápr. 27. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en kutyamnak is volt ilyesmi, a doki megnezte, vett vert es vizsgalt bor/szivfergesseget, vegul kaptunk kenocsot. Erdemesebb hozzaertohoz vinni szerintem is.
2014. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!