Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győrben van olyan hely ahol a...

Győrben van olyan hely ahol a kutya úszkálhat, fürödhet szabadon?

Figyelt kérdés
Győrbe költöznék egy aktív Golden Retrieverrel, aki imád úszkálni, apportírozni a vízben. Szeretném tudni, hogy van-e erre kijelölt hely, vagy ahol legalábbis nem tiltják?

2014. máj. 7. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy tóban? Biztos van olyan tó amiben lehet fürödni kutyának.
2014. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Pláza melletti tó esélyes, meg az Aranypart II. Az önkormányzatnál kellene megérdeklődni. Ha kapsz hivatalos választ, kérlek írd meg ide, mert a jövőre nézve engem is érdkelne.
2014. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. máj. 8. 13:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem ezt válaszolták:

"Továbbítottam kérdését az illetékes kollégának az Igazgatási Osztályra.


Királyfi Péter ellenőrzési referensünk arról tájékoztatott, hogy Győrben és környékén nem tud róla, hogy bárhol is hivatalosan kijelölt kutya úsztató, fürdető hely lenne.


További kérdéseit ezzel az üggyel kapcsolatban az alábbi elérhetőségek egyikén teheti fel:


Királyfi Péter


96/500-426


kiralyfi.peter@gyor-ph.hu"

2014. máj. 10. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Minden esetre elég nagy baj, hogy a "vizek, folyók városában" egy talpalatnyi hely nincs a kedvencek hivatalos úsztatásra. :(
2014. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg elég szomorú. Akkor esetleg kiránduló helyeket tudtok ajánlani? Mármint olyat ahol el is lehet engedni.. Nagy mező, vagy kicsit erdősebb terület, bármi.
2014. máj. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!