Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az ordas és a...

Mi a különbség az ordas és a rajzos németjuhász között?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
A színük. És még talán annyi, az ordasok vonalaiból nem sok szaladgál kiállításokon, ami a rajzos tenyésztők legfontosabb értékmérője.
2014. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

más a színe :)


ez az ordas:

[link]


ez a rajzos:

[link]

2014. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
és igen én is úgy tudom, hogy a rajzos a küllem vonal, az ordas pedig a munka, bár biztos megesik, hogy rajzos is alkalmas munkára, azt nem tudom, hogy ordas mennyire jelenik meg kiállításokon.
2014. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Azt tudtam, hogy színkülönbség, csak nem tudtam, melyik-melyik. :)

2014. máj. 8. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Az ordasok a munkavonalasak, náluk nem a küllem a fontos, hanem a készségek, munkára való alkalmasságuk. A rajzos pedig a kiállítási vonal, ott inkább a külsőre mennek rá. Nekem ugyan rajzos van, de megvan benne az összes jó tulajdonság, mindent tudok vele csinálni, csak nem olyan pörgős mint a munkavonalasok.
2014. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
22%
Az ordas színen belül is van több színváltozat. Szürke ordas-fekete ordas-vörös ordas. Semmi különbség nincs, ez csak egy színváltozat. Úgymint van vörös rajzos/ebben a vörös szín dominál/, sötét rajzos /ebben a fekete szín a domináns/.
2014. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem sötét rajzos van, de munkavonalú kennelből. Szóval van rajzos munkavonalasban, természetesen. De nem olyan csapott a feneke, és természetesen sokkal pörgősebb, mint a kiállítási rajzosok.

[link]

2014. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És én azt vettem észre, hogy munkavonalú rajzos mind sötétebb.
2014. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:59

A kutyád nem rajzos .Rajzosnak a vörös-feketét nevezik.

2014. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az övé sötét rajzos.Pontosabban a színe, fekete-sárga. A vörös rajzosban sokkal több a vörös szín. A combok a nyak a lapockák vörösek viszont a hát lakk fekete és az arc is maszkos, de nem fekete maszkos.
2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!