Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek egy 12...

DevHd kérdése:

Milyen kutyát vegyek egy 12 éves mellé?

Figyelt kérdés
Ő minden képpen harci kutyát akar, de nekem ez nem tetszik!

2014. máj. 12. 22:06
 1/5 Szuzykaaaa válasza:
21%
Hello ! .. Hát szerintem egy harcikutya nem 12 éves mellé ajánlott , de ha jól neveled a kutyát akkor nem lessz belölle harci kutya hanem egy szeretni való kiskedvenc mint pl:Rotweiler
2014. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Magadnak vegyél kutyát, és engedd meg a 12 évesnek, hogy azt higgye, hogy az övé. Akkor nem ér majd csalódás, ha hirtelen fontosabb lesz a csajozás/pasizás/bulizás/egyetem/akármi, vagy simán csak megunja, mert valójában nem akar kutyázni, és rád marad az állat.
2014. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Harci kutyát akarhat, csak éppen olyan fajta nincs .

A 12 évesed ne kutyával akarjon kitűnni a többiek közül.

Ismerkedjen a kutyafajtákkal és, ha valamelyiket kiválasztotta, akkor add feladatul neki, hogy ismerje meg azt a fajtát alaposan. Ma a net világában igen sok ismeretet meg is szerezhet.

Ha erre hajlandó és valóban egy idő után látod rajta, hogy tudja miért azt a fajtát akarja, akkor életbe lép az előttem szóló tanácsa.

2014. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen kutyás tapasztalata sincs egyikőtöknek sem, akkor javaslom a fajtamentőket, azon belül azokat, akiknek ideiglenes befogadónál van néhány kutyájuk. Te leírod, hogy mit szeretnél (hol tartanád, mennyi időd van rá, gyerek mellé kell, kutyás tapasztalat, stb), ők meg ajánlanak egy kutyát, ami valószínűleg megfelel az igényeknek.

Kérdezd meg, hogy konkrétan milyen fajtákat közül szeretne, és keress rá a google-ben, hogy ... fajtamentés. Vannak igazán 'nyuszi lelkűek' is közöttük.

2014. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy menhelyre. A harci kutya a gyerekednek valószínűleg azért kell, hogy villogjon vele - de ezért ne tartsatok kutyát.
2014. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!