Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan külföldi munkavon...

Tudtok olyan külföldi munkavonalú border collie kennelt, ahol ausztrálvörös kutyák is vannak?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést ezen az oldalon, amiben vki keresett Magyarországon sportra ausztrálvörös border colliet és írták, hogy az egész világon nagyon ritka. De én nagyon szeretnék egy ilyen kutyát, nem tudna vki ajánlani egy külföldi kennelt, ahol jó sportkutyákat tenyésztenek és van közöttük ausztrálvörös is?

Mielőtt jönnének azok a válaszok, hogy nem szín alapján választunk kutyát, akkor csak mondom, hogy már egy jó pár éve van 2 border colliem(fekete-fehérek) és őket nem szín alapján választottam, hanem azért mert nagyon jók sportra. De mindig nagy vágyam volt, hogy legyen egyszer egy ausztrálvörös bc-m is és azt hittem, hogy sehol nem lehet találni sportra ilyen színűt, de most, hogy láttam, hogy külföldön van vhol, gondoltam megkérdezem, hátha tudtok külföldi kennelt ajánlani.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


2014. máj. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hu, megmondom őszintén, hogy kennelt nem tudok mondani. Viszont van egy ausztrálvörös kan, Infinity of Sun Loch Valley, röviden Figaro, ő dog dancingben nagyon eredményes, de úgy tudom hogy sok utódja agilityzik is. Egy biztos; eszméletlen példány :)
2014. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ausztrál vörösben nincs munkavonal!! Őket kiállításra tenyésztették!! De azért nem azt jelenti hogy nem lehet sportolni velük!!
2014. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ő munkásabb kinézetű, de igazából pályán nem teljesít valami szuperül - átlag show kutya tempója van. Ő Amerikából a Hob Nob kennelből van. 2000 dollár a kutya, ivartalanítási kötelezettséggel adják csak, és előtte ki kell menned meglátogatni a tenyésztőt, és a kutyát sem adja fel cargon. Szal ha van 1 millád kb kutyára akkor hajrá ;)

2014. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy külföldi kérdezős oldalon ezt a kennelt linkelték: [link]

De nem tudom milyen lehet.


Szerintem az lenne a legtisztább, ha keresnél egy agilitys border facebook csoportot (ahol akár külföldiek is vannak) és ott érdeklődnél.

2014. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is Hob Nob kutya...
2014. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!