Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás trükkök? Online webshop...

Kutyás trükkök? Online webshop ahol a házhoz szállításnál kp-ban tudok fizetni? Egyedül, vagy ketten?

Figyelt kérdés
A 3. kérdéshez... Van egy nagytestű kutyám, de nincs társa. Sokat tudok vele foglalkozni, mégis úgy érzem mintha magányos lenne. Szerintetek jobb lenne neki egy társ? Sokat szoktunk bandázni más kutyákkal.
2014. máj. 23. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom a 101 kutyatrükk könyvet, könyvesboltban beszerezheti általában.Olyan trükkök vannak benne, mint pl. ugrókötelezés. Azt hiszem én 4 ezerért vettem, hidd el megéri.

Én is úgy éreztem hogy a kutyám magányos, lett is mellé egy társ, de nem ebből az okból, hanem mert szerettem volna még egy kutyust.Szerintem most az én kutyám boldogabb, meg egyben mérges is ránk hogy megleptük egy bolond kölyökkutyával. :)

Ha tényleg van időd, és nem hanyagolnád el a mostani kutyusodat, akkor miért ne?

2014. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) A 101 kutyatrükk megvan, szite mindent tudunk, ami szerintem használhatóbb pl.: ajtó becsukás/kinyitás.
2014. máj. 23. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Akkor nem tudok kutyás trükköket mondani. :)

De az egyik kutyám olyanokat is tud hogy, Járjuk körbe a kertet, cukipóz (ha ezt mondom neki akkor általában valamilyen cuki pózt felvesz), kapd el a madarat/macskát. :) (a macskát nem öli meg ha mondom neki hogy kapja el, de a madarat igen, meg általában nem tudja elkapni a macskákat, mindig egy pár centin múlik)

2014. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!