Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vettem észre, hogy a...

Ma vettem észre, hogy a kutyámnak a szája alatt, igazából a szája végén van egy kemény púp. Nem nagy, de érezni, eddig nem volt ott! Mi lehet?

Figyelt kérdés

Amint hazaértem is, észrevettem, hogy kicsit levertebb, mint szokott és nem is vonyít, mint máskor, a szemembe se nézett, erővel elfordította a fejét. Adtunk neki algopyrint májkrémmel.

Fogunk hívni állatorvost, ha anyukám hazaért, de valaki már tapasztalt ilyet? Esetleg a fogával lehet valami? (Nem tudtuk megnézni) Tegnap kapott csontot, ma reggel főtt rizst evett.


2014. jún. 3. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azért így randomra nem kéne gyógyszerezni a kutyát.

Egyébként lehet bármi, megcsípte vmi bogár, az is lehet hogy kullancs volt.

Tegnap a macskám szájába fúrta magát egy kullancs.

Egyébként nem kell ahhoz megvárni anyut, hogy telefonáljatok, ti is felhívhatjátok vagy elmehettek az állatorvoshoz.

2014. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt is elveszíteni! Idén már meghalt az anyukája daganatban, és az egyik papagájom, mert nem tudtak rajtuk segíteni az állatorvosok! Hiába tettem meg értük mindent! Ha őt is elveszítem megölöm magam én is! :'(
2014. jún. 3. 11:24
 3/17 anonim válasza:
Nekünk 2 éve történt hasonló a kutyánkkal. Valószínűleg egy darázs csípte meg, és a szája végétől, a szeme alatt a teljes bal arca bedagadt, eltorzult. kb 1 év alatt ment le a duzzanat, ami után olyan mintha megbénult volna a fejének az az oldala, rágni csak a másikon bír, és a szemére is teljesen megvakult.
2014. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Biztos fájt neki, mert dörgölte a földhöz. Azért várjuk meg, hogy segítsen lefogni amíg vizsgálják, mert rajtam és a mamámon kívül szinte senkit nem enged magához. Mamám túl gyenge hozzá én meg egyedül nem tudom.
2014. jún. 3. 11:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna gyógyszert adnod neki, hiszen nem az orvos mondta. Miért adtál neki gyógyszert? Így látatlanban nem fogunk tudni segíteni, mert még képet sem linkeltél, de a leírás alapján kullancsra vagy valamilyen rovarcsípésre tippelek.
2014. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nagyon kemény.. mintha csont lenne ott.
2014. jún. 3. 11:28
 7/17 A kérdező kommentje:

Az orvos 2 állatomon sem tudott segíteni! Hagyjuk már mit nem kellett volna tennem, ezt könnyű hangoztatni sokadszorra is!

Köszönöm a kérdésemre érkező válaszokat!

2014. jún. 3. 11:29
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Az nem az orvos hibája, ha egy kutya daganatos lesz.

Látatlanban senki meg nem mondja, miféle valami van a kutya száján. Az meg igazán gáz, hogy a saját kutyátokat nem tudjátok "lefogni".

Ha nem bízol abban az orvosban, keressetek másikat. Egy orvos alapján nem kell az összeset megbízhatatlannak minősíteni.

2014. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az az igazán gáz, hogy segítséget kérek, és mindenki egyből letámad, hogy nekem hogy kéne és mit kéne tennem ilyen undorító kioktató stílusban! Most volt elég belőletek! Sziasztok!
2014. jún. 3. 11:41
 10/17 A kérdező kommentje:

És nem azt kérdeztem, hogy MI VAN OTT hanem hogy MI LEHET? Egyszerű olvasás...

A 3. válaszoló bírt egy normális, kérdésemre adott választ írni, mindenféle kioktatás nélkül, neki köszönöm!

2014. jún. 3. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!