Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a spániel a képen fajtatisz...

Ez a spániel a képen fajtatiszta vagy sem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. jún. 21. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van törzskönyve? Ha igen, akkor az. Ha nem, akkor fajtajellegű keveréknek szokás hívni, mivel nem lehet bizonyítani a származását.
2014. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én csak kinézetre, külső jellemre, alakra, fajtajegyekre, standardra stb. gondoltam! Nem a törzskönyves részére ...
2014. jún. 21. 10:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Fotó alapján mégis hogyan tudnánk megállapítani, hogy kik voltak a szülei?
2014. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne azt kérdezd, fajtatiszta-e? Egyszerűen kérdezd, hasonlít-e spánielre?
2014. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hasonlít. Olyasmi, mint egy spániel, de gondolom ezt a kérdező is sejti. :) Hogy a standardnak mennyire felel meg, azt innen a Jóisten se mondja meg. Ha fotóról ez menne, akkor a kutyakiállításra is elég volna a kutya fényképével nevezni és nem kellene felvezetni az ebet a küllembíró előtt. :) Ráadásul törzskönyv nélkül még bizonyos esetekben egy küllembíró se tudná megmondani, hogy korábban keveredett-e bele más fajta is.


Az meg, hogy fajtatiszta-e, tökmindegy. Ez a kutya már van, létezik, nem lesz tőle se több, se kevesebb, hogy ismerjük-e vagy sem a felmenőit.

2014. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, szerencsétlen kutya a tiéd?? Váladékozik a szeme, lát még egyáltalán? Szőre is egy csatak kosz és gubanc, cigicsikkeken ücsörög.. Helyedbe ha tiéd a kutya ezekkel foglalkoznék nem azzal hogy milyen fajta, hanem orvos majd egy kutyakozmetikus ! Ha nem a tiéd ne vedd magadra..
2014. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem az enyém a kutyus!

A kölykét készülök elhozni! Azért kérdeztem ...!

2014. jún. 21. 12:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem túl okos dologra készülsz....

Ez is a Te kérdésed?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5798017-ket-l..

2014. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen undorító gazdától ne hozz kölyköt, mert csak kiszúrsz magaddal!
2014. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, a másikat is én kérdeztem! Ugyanis az is probléma! S ahogy olvasható, már egyszer kiszúrtak velem! Bár tudom ebben nem a kutyám a hibás ...!
2014. jún. 21. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!