Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Majd a hőségben mibe fürdessem...

Majd a hőségben mibe fürdessem a kutyám?

Figyelt kérdés
Na van egy közepes termetű kutyám de nem tudom mibe fürdetni,vannak vödrök gondoltam majd abba beleteszem a kutyát de nem fér bele.És most nemm tudom hogy mad mibe fürdessem meg...vagy csak simán lelocsoljam slaggal?
2014. jún. 24. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Lehet slaggal, de nem úgy, hogy megküldöd 3 méterről, mert többet a közeledbe nem megy, ha slag van nálad.

Én úgy szoktam, hogy odahívom a kutyát és nem "fenyegetően" közeledek felé. Zuhanyra állítom, és alacsony nyomáson belesimogatom bundájába. Simán eltűri, nem szalad el.

2014. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd ki tortúrának. Ha szereti a slaggal való locsolást locsold de ha nem ne ijeszd meg vele. Elég ha bevizezed a szőrét egy pohárral vagy ha nyugodt fajta akkor le is takarhatod egy nedves törölközővel.
2014. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen.

Megpróbáltam ezt a vödrös ötletedet elképzelni. Beteszed és odaszögeled a fülét? Vagy mitől marad a vödörben? Mert ha belemártod, attól aztán nem hűl le.

Halottnak a puszi.

2014. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél egy kis gyerekhomokozót, azok a kagyló formájúak, és homok helyett vízzel töltöd meg, abban pancsolhat.
2014. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fürdetni akarod, akkor műanyag malteros ládát ajánlok.

Kintre meg tehetsz ki neki vizet tejesládába. A mieinknek is az van kitéve nagy melegben (az alacsonyabb fajta)

2014. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés köszi minenkinek a válaszokat
2014. jún. 25. 10:07
 7/7 A kérdező kommentje:
vagyis szép lassú folyással locsoljam le a slaggal és várjam meg hogy odajöjjön magátol hozzám és ha megijed haggyam abba a fürdeteést?
2014. jún. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!