Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám teteti, hogy vemhes?

A kutyám teteti, hogy vemhes?

Figyelt kérdés

Olvastam utána és láttam, hogy létezik álterhesség és mivel a kutya biztos, hogy nem közösült ezért gondolom álterhességről van szó, de elég érdekes,hogy ez azután kezdett látszódni miután egy kis játékot(amit ha megnyomsz vinnyog)odaadtunk neki, és kajak úgy vigyáz rá mintha kölyke lenne, ha elvettük tőle már kereste, hogy hol van és ha megkapta vitte vissza a házába.

Észrevettük, hogy már egy lyukat is vájt a földbe és a mai nap már a cickóból is jött a tej, ahogy megnyomtuk.

Pedig elég biztos,hogy nem közösült mivel kutya nem tud,hogy bejönni a kapun az biztos.

Egy félig meddig husky kutyám van ami azt jelenti,hogy nem teljesen az, mivel a mérete kisebb az átlag husky kutyáknál és a szőrzete sem annyira erős fekete hanem inkább nagy része szürkés és fehér van benne kis fekete és egy nagyon kevés világos barna.



2014. jún. 29. 22:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Álvemhesség* nem álterhesség bocsi :D
2014. jún. 29. 22:17
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen megeshet, orvoshoz kell vinni, mert álvemhességből kialakulhat a méhgyulladás, emlőgyulladás a folyamatos tejtermelődéstől. A gyulladt szervek pedig daganatossá válhatnak, ha nem hal bele már előtte.
2014. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szóval elviszem orvoshoz,de olvastam azt is, hogy meg kellene tőle vonni a játékokat amiből itt csak ugye 1 van, sokat sétáltatni h mozogjon,és a hasához nem nyúlni.Ezeket ha az orvos nem mondaná ezeket lehet alkalmazni ugye?
2014. jún. 30. 00:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítani kellene a kutyust, így nem lenne álvemhes, nem kapna méhgyulladást, s nem alakulna ki méhdaganat.

Mert így előbb-utóbb kialakul a méhgyulladás, és akkor már életmentő műtéttel muszáj operálni.

2014. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
ivartalanítani kell egyébként a husky lehet szürke meg barna is :)
2014. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom láttam már olyant utolsó de ez a kutya tényleg nem fajtiszta majd küldök 1 képet
2014. jún. 30. 07:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja és am köszi a válaszokat !:)
2014. jún. 30. 07:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Igazából minden kutya álvemhes tüzelés után, csak van akinél jobban, van akinél kevésbé jön ez elő. Ha már teje is van, vigyétek el dokihoz, fog kapni gyógyszert és egyúttal beszéljétek le az ivartalanítás időpontját is.
2014. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja annyi, hogy itt egyelőre ebben a faluban van orvos de műtéteket ilyeneket nem végez csak ilyen "kisebb" állatorvos.

Szóval a műtétért a városba kell bemenjünk.

2014. jún. 30. 11:11
 10/19 anonim ***** válasza:
A rossz hír csak az,hogy a kerítésen keresztül is simán megizélik.De mindegy,mert mindenképpen ivartalanítani kell.
2014. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!