Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a blogról?...

Mit gondoltok erről a blogról? Eléggé pocskondiázza az Illatos úti telepet.

Figyelt kérdés

A blog:

[link]


Nekem is onnan van a kutyám és semleges volt a tapasztalatom az ottani állapotokkal... Elég szörnyű volt, de sokkal rosszabbra számítottam.


Most akkor melyik áll közelebb a valósághoz, amit az Illatos út oldalán+blogján írnak vagy ez?



2014. jún. 30. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan hol van ebben a pocskondiázás?

Megvannak a szabályok, hogy mikor, kitől, milyen kutyát vehetnek át vagy adhatnak ki. Ha nem vehetik át vidékitől, akkor nem vehetik át, mert akkor mindenki oda hordaná az összes leadandó kutyáját, holott ők csak meghatározott területekről kötelesek azokat átvenni.


Az Élet az Illatoson blogot a (volt) állatorvosuk írta, többnyire a kutyák bemutatására szolgált, nagyon távol nem állhat az igazságtól.

2014. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Időkőzben továbbolvastam... a pocskondiázás az nagyon megy. Kérdés, hogy van-e értelme, célja. Mert én úgy gondolom, hogy nincs.
2014. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legutolsó bejegyzés 2013-as.Aki csinálja,azt tudtommal kitiltották már onnan.
2014. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már tiszta,hogy tovább olvastam:a blog íröja Cat,az a hölgy,aki Illatos úti több mint tíz éves fotókkal koldul közterületen az Illatoson lévő kutyáknak.A baj csak az,hogy a telep nem fogadhat el pénzadományr.Turisták által látogatott helyeken koldul,nem tudni,az évek óta begyűjtött pénz hova lett.Minden állatvédő tudja,ki ő.A sintértelepről meg már nagyon rég ki van tiltva.
2014. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva... Egyébként aki csak ócsárolni tudja a másikat, annak sosem lehet teljesen igaza, mert semmi nem fekete vagy fehér. Ahelyett, hogy ilyen baromságokon háborodikf el, mondjuk tehetne is valamit szép csendben az állatokért...valami olyat, ami a hasznukra válik. Ennyi erővel írhatott volna a bent lévő kutyákról is, ahogy a doki is tette, de persze neeem...csak az anyázás megy ezerrel.
2014. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehezen ment volna,mivel nem engedték be a telepre :)
2014. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Az én kutyám is onnan való. Viszont az ami bent van, meg amit amit az a doki írogat a bllgján két különböző dolog. Nem értem miért kell a cukormáz, az embedek azt hiszik milyen jó bent a kutyáknak. Megnőtt jóval a leadott kutyák száma.

A kutyák sokszor betegek, úgy is kerülnek ki. Csont soványak, ragadnak a húgytól és a szartól, és mind fosik.

Az én kutyámat ki se akarták adni miután lejárt a 14 nap. A szőre, csimbógban ragadt a szartól, és tüdőgyulladása volt.

Az egész telep, dettó úgy néz ki mint egy holokauszt.

Külföldön ilyen tartásért büntető eljárást indítanának.....

2014. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor írták az eletazillatoson blogon, hogy a bent lévő kutyáknak jó? Másról sem írtak, csak hogy mennyire szar, mennyire megviseli őket és hogy milyen nehéz még ezt a szintet is fenntartani.


Aki úgy áll hozzá a dologhoz, mint a kedves blogíró, én sem endegném be a kutyáim közé. Ha fele annyi energiát feketetett volna a kutyákon való _segítésbe_, máris kevesebb kutya szenvedne. De neem, neki végtelen posztokban kell pocskondiáznia a másikat. Hogy segít ez a kutyákon? Nem csak onnan lehet menteni, hozzon kutyákat másik gyepiről és írja le, milyen szépek, okosak, ügyesek. Ugyan annyi energiába és időbe telik, és még értelme is van.

2014. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Mond ha ezt a ,, szintet'' is nehezen tudják tartani akkor miért nem örülnek hogy egy beteg öreg kutyát ki akar vinni alaki vállalvaminden költséget? Miért tartják vissza a kutyát lejárati időn túl?
2014. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, írhat még más is!


Én is betegen hoztam el a kutyámat, már a kenneljében csúnyán köhögött. NAGYON büdös és mocskos volt, ment a hasa (bélgyulladása volt) és sovány volt.

2014. júl. 4. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!