Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féléves kiskutyám nem hajlandó...

Féléves kiskutyám nem hajlandó inni. De jó kedve van, játszik normálisan. Szemmel láthatóan nincsen rossz kedve egyszerűen nem iszik. és kicsit aggaszt a helyzet. Félek hogy valami baja van! Szerintetek nagy gáz van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
semmit nem iszik?próbáld meg a kezedből itatni,hátha úgy elfogadja.de én inkább elvinném dokihoz.
2010. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem iszik? Milyen kaját kap enni? Száraztáptól többet isznak a kutyák, konzervtől kevesebbet, mert nagy a víztartalma. Havat evett? Lehet akkor sem szomjas.
2010. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát a mai nap folyamán nem ivott..:S néztem havat sem evett...és a mai nap nem is evett... de nem is kivánja... a nózija hideg és félig nedves...
2010. jan. 6. 15:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Bár most adtam neki egy kis tejet és nagyon hamar megitta....
2010. jan. 6. 15:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Kap száraz tápot is meg konzerveset is....
2010. jan. 6. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem lesz baj :o)
2010. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi köszi köszi :) (K)
2010. jan. 6. 15:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is kevesebbet iszik télen mint nyáron.

Azért fura... De arra vigyázz, hogy ne csak a tejet igya meg, mert ha hasmenése lesz tőle, akkor nem lehet neki adni tejet. Legalábbis ezt mondta egy állatorvos.

Azért inkább beszélj egy dokival, mert kicsit fura. Egy telefonba nem kerül semmi.

Legalábbis nekem olyan állatorvosom van, hogy hívhatom minden bajommal. Ha elmondod az orvosodnak, hogy miket tapasztalsz, ő biztos jobban tud segíteni, meg megnyugtatni is jobban tud.

2010. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Ez nem egy rossz ötlet.... megyek megkeresem a telszámát :)
2010. jan. 6. 16:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi kiegészítés.:) Azért is kell vigyázni arra, hogy a folyadékpótlást ne egy édes lötty, vagy tej pótolja, mert akkor a sima vizet nem fogja meginni. Szintén attól az álladokitól hallottam. Bár azzal is lehet próbálkozni, hogy adsz neki egy kis levest... De azért szólj, hogy mit mondott az állatorovs:)

Nekem az a tapasztalatom, hogy az állatorvosok 99%-a nagyon lelkiismeretes, és rendelkezésre áll szinte bármiben.

2010. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!