Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy 7 fös családho...

Szerintetek egy 7 fös családhoz illik egy golden vagy egy labrador? És ha igen melyik?

Figyelt kérdés
a legkisseb 1 éves

2014. júl. 8. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem csak megveszitek és kiteszitek a kertbe hanem ugyanúgy foglalkoztok vele mint bármelyik gyereketekkel (kis túlzással) - tehát viszitek kutyasuliba, rendszeresen sétálni, tanítjátok stb - akkor igen. Ha erre nem lenne időtök 5 gyerek mellett vagy a gyerekek még nem akkorák h ebben segítsenek akkor inkább ne, mert egy idő után lesz egy unatkozó, mindent tönkretevő, nyűg kutyátok. Ezt mérlegeljétek.
2014. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó lenne, de a boxer kutya is nagyon gyerekszerető, és az igazi hűségeg(nekem is az van, még kis koromba kaptam)
2014. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Néhány kivételtől eltekintve szinte bármilyen fajtású kutyát tarthattok, ha az igényeit kielégítitek. Olyan fajtát kell választani, amiről tudjátok, hogy ez menni fog. A golden és a labi hasonló típusú kutyák, tenyésztőtől bármelyiket megvásárolhatjátok. Mivel nagytestűek, a szülők szűréseit diszpláziára feltétlenül meg kell nézni.
2014. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szívem csücske a golden, mert nekem is goldim van, nagy a szerelem már 6 éve :) De ha sok a gyerek, pici ráadásul, akkor talán jobb választás lenne a labrador. A vedlési időszak a goldennél valami borzalom. Nem győzöm fésülni, furminátort is bevetem gyakran, de na.. Mellette van egy beagle kutyusom, akit kétszer kellett "megfurminálnom", azóta nem vedlik :) Gyerekek mellett nem mindegy azért, főleg egy ilyen nagy családban.
2014. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a labit javaslom, nekünk az van.Ha döntöttetek érdemes a Retriver Rescue oldalon körülnézni.Fajtamentők, tudnak ajánlani fiatalt, idősebbet...És segíthettek a gazdátlan kutyákon is!
2014. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Labit ajánlom, bár a két fajta között szinte a csak kinézetben van eltérés. :)
2014. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy illik :-) nekem labim van, a szomszédomnak goldene, teljesen egyforma kis energiabomba mind a kettő!!! persze nálam a labi a favorit :-) iiiimádom
2014. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!