Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Mi baja...

Mit csináljak vele? Mi baja lehet? Mért csinálja ezt? (9 hetes csivava és pincsi keverék)

Figyelt kérdés

2 hete kaptam egy kiskutyát eddig tiszta aranyos és nyugodt volt, de mostanában ugat, és morog és ha csak egy percre is nincs ott vele senki, már nyüszít mintha vernék!

Mi baja lehet?


2014. júl. 8. 13:21
1 2
 1/18 sippara ***** válasza:
54%
Gondolj picit bele, milyen behatás érte a kiskutyát az elmúlt két hétben, amitől aranyos kölyökből morgós-ugatós-visítós görccsé vált. Segítek: Te.
2014. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem vèletlen a 8 hét a minimum amikor el lehet hozni...ha ilyen hülye voltál akkor szenvedj vele, 1 hét is nagyon fontos lehet,nem kizárt hogy ez miatt ilyen
2014. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az offolást igazán sokat segítettetek...!:)

A témára vissza térve ha én miattam lenne ilyen akkor nem futkosna utánam.. A másik meg nem én akartam ilyen kicsin elhozni hanem akitől hoztuk ha nem én hozom el, akkor más viszi el!

2014. júl. 8. 13:55
 4/18 sippara ***** válasza:
64%
Fordítok, mert úgy tűnik, nem igazán megy a logikus gondolkodás (mondjuk ezt már a kérdésből sejtettem) :) kicsit utána kéne olvasni, mi is ez a kutyatartás, eszik-e, vagy isszák, akkor nem lenne a kutyának már most szeparációs szorongása, illetve tudnád ezt kezelni, ráadásul olyan baromságokat sem mondanál, mint "nyilván nem velem van baja, ha engem követ".
2014. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amikor nyüszít, balhézik, te mit teszel?
2014. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megértettem és lehet, hogy egy ˝kissé˝ elkényeztettem, de ő az első benti kutyám és az igazság szerint nekem még új ez az egész... Mit tudok vele csinálni?
2014. júl. 8. 14:07
 7/18 A kérdező kommentje:
14:05 megsimogatom és magamhoz veszem..
2014. júl. 8. 14:10
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
na, ezt nem kellene csinálnod.Jelenleg azt neveled a kicsibe, hogy sivítok és jön a gazdi pátyulgatni.
2014. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam sírni?
2014. júl. 8. 14:18
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan, légy szőrös szívű és hagyd sírni! Simogatás, dédelgetés = jutalmazás, te meg épp a hisztizést jutalmazod vele.

Olvass utána a kutyanevelésnek, mert így szélsebesen a fejedre fog nőni. Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyve jó lenne kezdésnek.

2014. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!