Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Villogni akar a kutyájával a...

Villogni akar a kutyájával a szomszéd? Vagy miért kell az egész utcának hallania hogy mennyire aranyos a kutya?

Figyelt kérdés

A szomszédom olyan hangosan mondja, hogy "Jajjj de aranyos!!! Nééézd hogy bújik hozzá! Jajj! Menni akar

veletek! Néééézd hogy nézz!!!"

Hogy zárt ablakkal hallom ezeket minden nap!

Miért kell az egész utcára kürtölni, hogy Milyen aranyo a kutya,?


Villogni akar vele, hogy hallja mindenki milyen jó nekik?

Nem irigységből kérdem, de miért kell az utcára kürtölni hogy a kutyád milyen minden nap?

Normális dolog ez?



2014. júl. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg egyszerűen csak örül a kutyájának, és rossz a ház hangszigetelése. Vagy alapból nagy a szomszéd orgánuma, és hangosan beszél. Vannak ilyen emberek.
2014. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek akiken nincs hangfogó és egész életüket átüvöltözik ,úgy hogy észre sem veszik magukat.
2014. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Normális. Örülj neki, hogy ilyen szomszédod van! Az én szomszédom kicsapja a kutyát reggel az utcára, nem ad neki enni. Szerencsétlen állat örül, ha enni kap egy héten egyszer-kétszer. Egész nap sír, és az utcában szaladgál - nem sétáltatja magát, ahogy ezt a szomszéd gondolja. Közben összeverekszik a legtöbb kutyával aki az utcánkban jár. Tegyük hozzá, hogy ennek a szomszédnak gyereke is van, aki ha azt látja hogy egy állatot így kell "szeretni" akkor képzelheted mekkora állatbarát lesz a gyermek. Nagyon sajnálom szegény kutyust, mert néha azt érzem jobban szereti az idegeneket - köztük engem is - , mint a gazdáját. De ez érthető. Szerintem teljesen normális és helyes, hogy a szomszédod szereti a kutyáját - mert ebből ez jön le. Nekem is most van kölyökutyám és egész nap vele vagyok/foglalkozok. Még akkor is amikor alszom, hiszen ki kell őt engedi éjjel is, hogy elvégezze a dolgát. Szerintem inkább ez a követendő példa amit a szomszédod csinál, nem az amit az enyém. Örülj neki, hogy viszonylag normális emberekkel vagy körbevéve.
2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Más a tévét bőgeti, vagy hangosan szexel, vagy a gyerek visít egész nap, vagy rikoltozó papagájt tart, vagy üvöltve telefonál, vagy veri az asszonyt, vagy kalapál, vagy fogorvosi fúróval szobrászkodik, vagy napi 2 órán át nyírja a füvet. Jó eséllyel egyiket sem azért, hogy az egész utca hallja, milyen jó nekik. :)

Persze dilettánsok mindenütt vannak, azoknak meg nem kell lesüllyedni a szintjére.


Az együttélés azzal is jár, hogy el kell viselni egymás idegesítő tulajdonságait, zörejeit. Nem kell ezért a kutyatartókat mint "népréteget" elítélni, ahogy azért sem, ha valaki nem szedi össze a kutyagumit. (Bár bevallom, tőlem is komoly önfegyelmet kíván, hogy a sok félrenevelt kiskölyök miatt ne utáljam csípőből az összeset. :) )

2014. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!