Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Ma elvittem kozmetiku...

S. O. S! Ma elvittem kozmetikushoz a 10 hetes yourkim és levágta a szőrét 1mm-esre. Nagy a para, mivel azt olvastam, hogy hat hónapos koráig nem szabad! Mit csináljak? Kaphat el vmi betegséget?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

1,ha meg van MINDEN oltása ,akkor nem kaphat el semmilyen betegséget.

2, ez valóban igaz,hogy 6 hónapos korukba lehet levágni rövidre,mert a kölyökszőr akkorra nő meg teljesen.Hiba volt levágni,de nem lesz semmi baja,max a szőr állaga nem lesz jó.De ha nem kiállítási kutya lesz akkor nem lesz semmi probléma.

2014. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 oltás még jövőhét szerdára vár...:((( azért is félek vele:(
2014. júl. 12. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

De csak a veszettség elleni kell már csak nem????

Mert ha csak az akkor nem baj.Viszont nem tudom,hogy miért vittél ilyen fiatal kutyát kozmetikába.


Mi kozmetikusunk is mondta,hogy csak akkor vihetjük ha minden oltását megkapta plussz 1 hetet várjunk,hogy a védettségek kialakuljanak minden szempontból.Mivel egy kozmetikába sok kutya megfordul ki tudja melyik milyen állapotban került oda,oké hogy fertőtlenítenek.De egy pici kutya könnyen elkaphat bármit.

2014. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen veszettség van már csak...azért, mert a fülén a szőr nagy volt és már nem is állt felfele neki meg kikellett pucolni! Meg a körme, mert nagyokat karmolt vele:(( erre a szőröcskéje is odalett:(((((
2014. júl. 12. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Orvos is ki tudta volna pucolni a fülét és a körmét is le vágta volna,az egyik oltásnál simán kérhetted volna.

Viszont a kozmetikában mondhattátok volna,hogy ne vágjanak a szőréből max egy nagyon picit,hogy igazítsák meg,de azért nagyon rövidre nem kellett volna.Na most már mind1.


Nem lesz semmi baja :)

2014. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Azt a kozmetikust nagy ívben kerüld el.Nekiesni egy pár hónapos kutyának és lenyírni?
2014. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, ahhoz a kozmetikushoz tényleg ne menj többet. Kölyökkutya első kozmetikus-látogatása amúgyis csak nagyon finom, amolyan "hozzászoktató" alkalom szokott lenni, amikor arra mennek, hogy szokja a fürdetést, hajszárítást, fésülést, hogy ne maradjon benne rossz élmény, különben félni fog mindig. Ez meg nekiesett nullásgéppel? hááát... üziben elmondhatnád, melyik volt ez a kozmi, nehogy odavigyem egyszer...
2014. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!