Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez az ember bele akarta...

Ez az ember bele akarta foljtani a kutyám a vízbe! SOS pls?

Figyelt kérdés

Én,a barátnőm és a saját kutyusom(aki mellesleg imád úszni)

Lementünk a tiszára,fürdeni.Mikor leértünk,volt ott egy Jack Russel terrier is.(Az enyém angol spanci)...A kutyusom jólnevelt egyáltalán nem jellemző rá az aggresszió.Elengedtem és a partra ment szaglászni majd jött egy vén öreg "tata":

-Vidd innen ezt a dögöt mert agyonütöm!! ._."

Én gyorsan magamhoz hívtam(többen voltak lent)

és elmentünk egy kicsit és lestük mikor kullog már el.

Na elment.(egy 10 percre rá kb)

És vissza is mentünk jót fürdöttünk a kisgyerekekkel játszott a kutyusom,ill.dobáltuk neki a botot fürdöttünk,játszott a kutyusom a másik ebbel.

Majd...A kutyám bement úszni és pont akkor jött a "tata"

de nem vettem észre hogy közel van.A kutyám pedig bent úszott mink pedig a mólórol néztük.Az ember beszaladt a vízbe és belenyomta a kutyát a vízbe.Majd rángatta a nyakánál fogva de szerencsére az emberek leállították...És a terrier kutyust is bántani akarta de a gazdája leszidta stb elkezdtek vitatkozni hogy hogy kézpeli stb.Meg ennek következménye lesz...Aztán az emberek mind odajöttek hozzám és az ebemhez hogy nyugtassanak minket.HOGY TÖRNE EL A KEZE GERINCTELEN ÁLLATNAK -.-"

Én csak sírtam.

Nem mertem visszaszólni mert képes lenne megütni...Beteg.

Ti mit tettetek volna helyemben?Fel lehet jelenteni???

Ez kb 20 perce történ már otthon vagyok.

Köszönöm aki együtt érez velem.

És bocs a sok -"kutya" szóismétlésért.

Egyszerűen összeomlottam.Szerencsére nem lett baja a kutyámnak.


2014. júl. 15. 16:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Én feljelenteném az biztos.Nekem is cockerem van..

Ha el is kezdene pampogni hogy póráz nélkül volt a kutya,vagy ha hantázna hogy agresszív volt meg tököm tudja mi akkor is ÁLLATKÍNZÁS...ezért simán feljelentheted.

2014. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Tisza melyik szakaszán volt ez? Város.
2014. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
nemtom melyik szakasz...
2014. júl. 15. 16:49
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ott, akkor helyben 107, kimennek a járőrök. Így is tehetsz feljelentést, csak nehezebb lesz összeszedni a tanúkat, meg magát a gyanúsítottat.
2014. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Még szerencse, hogy ez nem velem történt meg, mert esküszöm, hogy én fojtottam volna bele az öreget a vízbe. Egyébként ez állatkínzás, irány a rendőrség!
2014. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Szerintetek normális ez az ember?
2014. júl. 15. 16:51
 7/44 anonim válasza:
93%

Biztos, hogy pcihésen beteg! Rég fel kell jelenteni! Én akkor már rég ugrottam volna a vízbe, adtam volna neki egy akkora laskát, hogy ki nem mert volna támolyogni többet a partra mások állatait és nyugalmát zaklatni!


Őszintén sajnálom, hogy meg kellett ezt élned, de a kutyádat is, hál' Istennek, hogy túlélte. Javaslom azonnal tegyél feljelentést állatkínzás vádjával arra a beteg öregemberre!


És nyugodj meg! :)

2014. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
1%

Igen a bácsi normális volt és ti vagytok idióták minek visztek egy állatot abba a vízbe fürödni ahol mások is vannak nem mindenki szereti a kutyákat vagy ha muszáj elvinni akkor kössétek meg a parton miféle dolog ez hogy még szabadon is van...és másokra nem gondoltok?? Egyébként meg meg kéne adni a tiszteletet az idősöknek is

arról nem is beszélve hogy vannak emberek akik félnek a kutyáktól és mindegy mekkora (az egyik barátom pl a galamboktól fél)

2014. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
1%
előző vagyok ha pedig annyira a kutyával akartok fürödni akkor menjetek olyan részre ahol nincsenek emberek és akiket nem zavartok...
2014. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

utolsó ok ._.

De senkit sem zavart csak őt -.-

meg mindenki oda viszi a kutyáját mintha nem szokta volna meg senki sem

2014. júl. 15. 17:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!