Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legkisebb mozgásigény...

Melyek a legkisebb mozgásigényű, leglustább fajták?

Figyelt kérdés

Mielőtt letolnátok:

- tudom, hogy minden kutyának napi minél többszöri, minél több órányi séta + aktív szellemi foglalkozás kell és ezen felül minél több gazdival tartalmasan eltöltött idő, de nem mindegy, hogy ez kényelmes tempójú séta + egyszerű trükkök és játékok, vagy tereptúra + kutyás sport, remélem értitek :)

- nem tervezek kutyát, ha majd egyszer igen, akkor mindenképp menhelyről, puszta kíváncsiság a kérdésem.


Jól tudom, hogy a basset hound és a francia bulldog pl. messze nem olyan pörgősek? Mik még a leglustább fajták, főleg közepes vagy nagyobb testűek közül?



2014. júl. 17. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Csau Csau például. :)
2014. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Én is lusta vagyok, mint egy pocok. Ha el akarsz tartani csak szólj.
2014. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem fajta függő, inkább egyed függő. Van két bernáthegyim, egyik olyan lusta, hogy még sétálni se akar menni, a másik pedig mintha villám csapdosná minden percben és áramra működne.
2014. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
detto nekem is eg-fold a 2 “harci” ebem.
2014. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
basset hound, bernáthegyi, csau-csau, bernipásztor, bulldog, mopsz,shar-pei, dog
2014. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
újfundlandi, persze itt is akadhatnak kivételek. Úgy tudom, hogy a bullmasztiff és az angol masztiff se túl mozgékonyak.
2014. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az angol bulldogot mondanám.

Berni pásztor, és dog semmiképp (tapasztalat!:D)

Mondjuk szerintem minden fajtánál egyedfüggő.

2014. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
El ne hidd, hogy a mopsz lusta. Max ha elhízott! Angol bulldog tényleg nem magas energia szintű, illetve inkább arról van szó, hogy hamar elfárad. De az amerikai bulldogra ez már nem igaz.
2014. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lusta border collieval is találkoztam már, bár jómagam is bordert tartok, az enyém viszont iszonyat pörgős.:) Teljesen egyedfüggő.
2014. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!