Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto használata mellett...

Foresto használata mellett lett valakinek bolhás a kutyája?

Figyelt kérdés
Január 6-án tettem a kutyára a Forestot, tehát kb. 6,5 hónapja kb.1 hete vettem észre,hogy vakarózik meg bolha mászkál a hasán.Most vettem egy új nyakörvet.

2014. júl. 19. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én március elején tettem az enyémre, múlt héten láttam, hogy leugrik egy bolha a füléről. Többet nem találtam benne, de azért lefürdettem Neostomosannal, és hagytam rajta ugyanazt a nyakörvet utána, mert elvileg még bőven jónak kell lennie.
2014. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt simán kimehetett a hatása, 7-8 hónapot írnak, és hiába vízálló, ha sokat fürdik vagy fürdetik hamarabb kimegy a hatás. Azt hiszem kullancs ellen véd 8 hónapig AKÁR (szóval nincs rá garancia), bolhák ellen pedig 7 hónapig. De ez a fél hónap simán belefér, szerintem.

Egyébként nekem eddig pozitív tapasztalataim vannak a Forestoval. :)

2014. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor már kimehetett a hatása, igazából én is erre gondoltam.
2014. júl. 19. 11:29
 4/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nekem Foresto mellett lett babéziás :( azóta nincs kullancs benne
2014. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azota babezias is volt mellette.
2015. márc. 10. 08:40
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sajnálom...felépült belőle ugye???

Azóta kora ősszel az én kutyám is újra babéziás lett...Fyprist spot-on mellett...most azóta advantixot használunk

2015. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!