Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar szűlni a szuka...

Nem akar szűlni a szuka tacskó kutyáM!?

Figyelt kérdés
elég idős is de nem szűlt soha. pedig van egy fiú kutyám aki mindig.... de nem sikerűl mit csináljak hogy kell fedeztetni?
2014. júl. 22. 12:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én nem azért k érdem mert nagyon ritka faj. és igértünk hogy bemutassuk a világnak a kutyát de csak akkor lehetne ha lenne kiskutya és lenne pénzünk mert anyagilag nayon jól vagyunk!
2015. jan. 23. 18:13
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Az. Nagyon ritka......
2015. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha tenyészteni akarsz, ezek kellenek hozzá:

- fiatal, egészséges, betegségekre szűrt, TÖRZSKÖNYVES kutyák!

- kennelnév

- tenyésszemle a kutyáknak

- konzultáció az orvossal

- IDŐ

- ELHIVATOTTSÁG


Ezek nélkül ne is állj neki tenyészteni. Bár nem tudom, hol élsz, erre felé tacskó-tacskó hátán él...

2015. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ritka? :D Minden 2. háznál van egy tacskó.

de úgy is kamu, ennyire ostoba emberek (remélem) nem léteznek, mint a kérdező.

2015. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédban tacskó mix, mamámnak barátnőjének fajtatiszta tacskói vannak 2 is, barátnőmnek tacsija van még pici, nekem a legelső kutyám tacskó keverék volt, ismerek az egyik utcában 4 tacsit, és csak egy pici faluban lakok.

Egyik legelterjedtebb fajta, mitől is lenne a tiéd olyan ritka?

2015. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A tacskó benne van a 10 legfyakrabban előforduló fajtában. A jellegű és mix kutyákdól ne is beszéljünk...

Amúgy 1,5 év múlva mi értelme van kiemelbi? 7-8 éves kutyák már nem nagyon szülnek...

2016. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!