Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy "kis málnám" egy 3...

Kloo kérdése:

Van egy "kis málnám" egy 3 hónapos beagle kutyusom. Konzerves kaját kapott keverve szárazzal, de egyre többet olvasok a nyers húsos etetésről. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja álltam át BARFra. Két tápos kutyám lett autoimmun beteg, úgyhogy én a tápokkal kb. befejeztem.
2014. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mivel eteted a kutyáidat? nyersen, vagy megfőzve?
2014. júl. 22. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyikük már nincs velem, a betegsége megrövidítette az életét, két hónapja ment el. :( Neki főztem, mert nyerset sem volt szabad ennie a betegsége miatt. A fiatalabbiknak másmilyen, de szintén autoimmun betegsége mellett nagy részben nyerset adok, kevés főttet (pl. ha sertéshúst kapok, azt megfőzöm, plusz részben a zöldségeket is).
2014. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a nyers húst,teljesen jó a száraz táp konzervvel,régen én is úgy csináltam,amikor az én beagle-öm fiatalabb volt(már csak szárazat kap).
2014. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mi is a probléma a nyers hússal?

[link]

2014. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A konzervet felejtsd el. A száraztápmegfelelő.
2014. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sértéshúst ne adj a kutyadnak!!!
2014. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!