Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léci felsorolnátok nekem...

Léci felsorolnátok nekem olyan kutyafajtákat amiknek rövid szőre van? Szeretnék kutyust de nem tudok választani közülük!

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Vizslák
2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
labrador, agarak
2014. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Hello!

Én tudok párat: Tacskó,Uszkár,labrador,német juhász, westie (West highland white terrier) Jack russel terrier,foxi,yorkshire terrier... Most ennyi jutott eszembe :)

2014. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Nagytestuben cane corso,bullmastiff,bordoi dog,mindenféle dog,kozepes termetu amstaff,bullterrier,kicsi termetu csivava
2014. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
60%

Közepes testű kutyi: boxer :)

A személyiségedhez válassz kutyust. Ha szereted a sportokat, akkor mozgást igénylő kutyát válassz, ha nyugodtan szereted tölteni a napjaidat, pl.: olvasol és a kutyus a lábaidnál pihenhet, akkor ennek megfelelően válassz kutyát.

2014. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ennyire fogalmad sincs milyen kutyát szeretnél, menj el egy menhelyre, sintértelepre és nézz körül. Kismillió rövidszőrű kutyát fogsz találni és megmentesz egy életet. Sőt, kettőt, mert a kihozott kutya helyére kerülhet egy másik.

A felsorolás meg baromság, mert a csivava is meg a dobermann is rövidszőrű, de nagyon nem ugyanaz a kategória a két kutya.

2014. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én Berni pásztort szeretnék de azt mondta anyukám hogy ha nagyon azt szeretném kaphatok egy olyat de választhatnék rövidebb szőrűt is.Még ha tudtok léci irjatok még párat ja és léci ne olyan kutyafajtákat irjatok ami nagyon kicsire nő mert annak valószínűleg kicsi a mozgásigénye is márpedig engem akik ismernek tudják hogy egész nap mozgok
2014. júl. 23. 07:46
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Kislány,előbb olvass utána a kutyafajtáknak.Nem a mérettől függ a mozgásigény.A közepes testű kutyák mozognak a legtöbbet.Őket követik a kistestűek,és a leglustábbak a nagy és óriástestű kutyák.

Kutyát pedig nem küllemre választunk,hanem jellemre.

Plusz anyukádnak tudniuk kell,hogy az a kutya az ő felelősségük lesz,mivel te gyerek vagy.Tőled nem várhatják el,hogy 100%-ban gondoskodj a kutyáról,így ha te nem teszed meg,nekik kell.


Ráadásul egy fajtatiszta kutya ára 100 ezer forint,vagy felette,szóval nem hasra ütés szerűen kellene válogatni.

Ismered a Berni pásztort? Tudod mik az igényei? Ki tudod elégíteni az igényeit?


OLVASS a kutyákról,ne csak a képeket nézegesd...

2014. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen rengetegszer olvasok utánuk és nem csak azért mert kiskutyát szeretnék hanem mert kutyatenyésztő és kiképző szeretnék lenni de egyébként köszönöm a komenteket mert már pontosan tudom hogy magyar vizslát szeretnék és eléggé ismerem ahoz a kutyákat hogy tudjam igaz előfordul 100.000Ft -ért is de max 20-25-30 százaléka az eladó kutyusoknak!
2014. júl. 24. 08:51
 10/18 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi a sok hasznos kommentet ja még licci irjatok már nekem kutya neveket mindegy szuka(lány) vagy kan (fiú) kutya nevet irtok mert még nem tudom hog mi legyen a kutyus(ok) neve ha fiú talán az Atoszra vagy a Pepére gondoltam ha lány a Kamilla (Kami) úgyhogy lécci ezeket NE írjátok előre is köszi!!!!!!!!!!!
2014. júl. 25. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!