Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léci felsorolnátok nekem...

Léci felsorolnátok nekem olyan kutyafajtákat amiknek rövid szőre van? Szeretnék kutyust de nem tudok választani közülük!

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A vizslák remek kutyák, kölyköt vesztek, vagy örökbe fogadtok egyet?


Nevek...

Fickó, Bravo, Zizu, Csini, Szamba, Gida, Írisz, Turbó, Csacska, Lator, Ánizs, Menta, Bizsu, Lutri, Tipli, Cinkos, Hetyke, Kacér, Kófic, Laza, Cifra, Bodza, Zápor, Diesel, Tüzes, Zacc, Falco, Ménkű, Ugar, Rába, Dakar, Kökény, Majré, Mese, Fahéj, Rumli, Rege, Málna, Sajó, Parázs, Ámor, Fillér, Róna, Árész, Pisze, Gida.

2014. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mostmár csak abban kérem a segítségeteket hogy soroljatok nekem fel kutya neveket mindegy hogy kan (fiú) vagy szuka (lány) neveket soroltok fel mert még azt nem döntöttem el hogy kislány lesz vagy kisfiú.

Lécci ezeket a neveket ne irjátok:

Atosz

Pepe

Lyza

Lili

Kami

Rozsdi

Bogi

Meki

2014. júl. 29. 17:14
 13/18 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok, a fentebb felsoroltakból sem akadt kedvedre való?


Szerintem a magyar vizsláknak és úgy általában jól állnak a magyaros nevek, mint pl a tulajdonságaikra utaló jelzők, vagy folyók nevei, ha sehogy sem akar alakulni, akkor bogarássz át kutyanevekkel foglalkozó oldalakat, vagy pl a Noé állatotthon oldalán többszáz már gazdis és még gazdikereső kutyus adatlapjából tudsz ötleteket meríteni, mindegyiküknek különböző nevük van :)


(Felsoroláshoz különösebben jó nem jutott több eszembe)

2014. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem a magyar vizsláknak és úgy általában" a magyar fajtáknak...


(így akartam írni csak kapkodtam :) )

2014. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De egyépként ezeken gondolkodtam ezért mondtam hogy ne írjátok!
2014. júl. 30. 15:49
 16/18 A kérdező kommentje:

Amugy is te honnan veszed hogy én kislány vagyok vagy honnan veszed hogy eggyáltalán gyerek vagyok?

Na jó gyereknek még gyerek vagyok de te ezt honnan veszed?

2014. okt. 7. 19:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Az írásodból egyértelmű,hogy gyerek vagy. És 25-30 ezerért nincs fajtatiszta kutya,csak szaporított.Az meg zömmel beteges,vagy nem is fajtatiszta,csak rámondják,és a kutya orvosi kezelésére rámegy egy havi fizetés...
2014. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Már bocs 18 éves leszek November 3-án

Úgyhogy nekem te ne pattogjál!!!!

2014. okt. 18. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!