Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valaki akinek a kutyája...

Van valaki akinek a kutyája medencetörésben szenvedett és felépült?

Figyelt kérdés
A fél éves tacskó kiskutyánk balesetet érte, aláugrott az autónak és a medencéje roncsolodott. Az állatorvos azt mondta hogy nem tudnak mit tenni érte várjunk vele pár napot, mivel fiatal és gyorsabban gyógyul több esélye van, ha nem, el kell altatni. Sajnos nem tud a hátsó lábára állni normálisan, de eszik iszik, kakál, pisil. Van valakinek tapasztalata, felépül?
2014. júl. 22. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd élni max teszel a hátsója alá kereket. Nem viccelek valóban létezik ilyen s teljes életet élnek azok a kutyák. Ha nem engedheted meg magadnak hogy vegyél képek alapján megpróbálhatunk gyártani egyet.
2014. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
79%
Jó pár éve történt. A házunk előtt ütöttek el egy fiatal pumi fajtájú kutyust. Tél volt, így a kazánházban lett neki helye. Ő felépült és rendkívül hálás kutyus lett belőle. Lehet, hogy szerencséje volt, olyan lehetett a sérülése, hogy fel tudott épülni. A Te kutyuskád is felépülhet, ha ilyen jól érzi magát, hogy eszik, iszik, ürít rendesen. A miénk is így érezte magát. Ha nagyon nagy lenne a baj, akkor nem inna és nem enne, mert minden energiáját a felépülésre fordítaná. Szerintem. Sok sikert a kiskutyának! :)
2014. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy láttam már megműtött kutyát ami felépült. Persze ez bizots orvostól is függ. A Juhász tetvérpár bármelyike szerintem megcsinálja Őrmezőn. Juhász Tamás és Csaba.
2014. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről beszéltem. [link]
2014. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is az elsővel értek egyet, ha a hátsó lábain kivűl minden teljesen rendben van akkor minek elaltatni? hisz még olyan fiatal :( kis kerekekkel is simán tud élni még sokáig, max egy kicsit kel jobban odafigyelni rá :) gondolkozzatok el rajta, és én is szurkolok hogy felépüljön a kicsike!
2014. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tacsi nevében a jókívánságokat!
2014. júl. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!